Pečené kuře s fazolovou nádivkou (Ramsay)

Re: Pečené kuře s fazolovou nádivkou (Ramsay)

Příspěvekod jednorožec » 08 říj 2012, 01:33

drobek píše:...vypadá to přenáramně, až na ty fazole, ale dám tomu šanci.

Právě ty fazole mě přitahují, namísto obvyklé nádivky na bázi strouhanky. Kuře bych s klidem přenechal okolostolujícím.
HP
Vím, že Ramsay umí, i když jako člověka si ho nevážím. :shock:

Ramsay má své mouchy a je dost pravděpodobně v médiích přeexponovaný. Četl jsem jeho autobiografii - neměl to v začátcích lehké a dost toho v životě dosáhl svými zásluhami. Jestli se to pak zvrtlo, nechci a nemohu posoudit. Vařit umí, jak nakonec sám připouštíte. Kolik toho teď vaří v reálném čase opět nevím a mám i své pochyby. Price of fame can be high.
Uživatelský avatar
jednorožec
Učedník
 
Příspěvky: 23
Registrován: 30 čer 2012, 01:31
Bydliště: Anglie

Re: Pečené kuře s fazolovou nádivkou (Ramsay)

Příspěvekod drobek » 08 říj 2012, 14:49

Díváme se na jeho show a často si říkám že kdybych tam omylem byl praštím zástěrou a utíkám pryč. Vím od očitého svědka jak celý kuchyňský personál tohle udělal, už jeho arogantní řvaní nemohl vydržet. Jediný zůstal, brigádník, umývač nádobí. A Ramsay na něj řval že nic neumí a tak nakonec utekl i on.
Ale dávám mu kredit jako kuchaři, dávám mu kredit za to jak chodí po restauracích a teď i po hotelech které neprosperují, no vlastně umírají a on je staví na prosperující nohy. Ovšem, je to sledovaná show a dobře placená, tak nevím. Jaký vlastně je? Jaká je jeho pravá tvář? Co je nahráno pro show a co je pravda?
Ta řvoucí a nadávající nebo ta lidská a pomáhající? Nikdy se to nedozvím.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Pečené kuře s fazolovou nádivkou (Ramsay)

Příspěvekod parles » 08 říj 2012, 16:53

Já toho hulvátského Ramsaye taky nemusím, ani se na ten seriál už nedívám, ale tyhle hnusné způsoby on má ve scénáři, tak to hraje. A jak napsal Mánek, v seriálu Gordonovo vaření pro radost je úplně jiný! Je normální, příjemný, klidným hlasem vysvětluje postupy a hlavně UMÍ .
To nejlepší teprve přijde!
Uživatelský avatar
parles
Grillmeister
 
Příspěvky: 195
Registrován: 05 lis 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: Pečené kuře s fazolovou nádivkou (Ramsay)

Příspěvekod drobek » 08 říj 2012, 17:10

Parlesi, doufám že máš pravdu. Uvědomuju si, že vlastně znám dva Gordony Ramsaye. :o
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Pečené kuře s fazolovou nádivkou (Ramsay)

Příspěvekod jednorožec » 10 říj 2012, 00:43

drobek píše: Uvědomuju si, že vlastně znám dva Gordony Ramsaye. :o


Dva. No, to jste na tom relativně jednoduše.
Já ho znám z té (auto)biografie (asi mu s knížkou někdo pomáhal), kde pomáhá nepolepšitelnému bratrovi, v tvrdých podmínkách se učí francouzky (stylem "swim or sink", "plav nebo se utop"), atp. To vše vyvolalo osobní resonanci a obdiv.
Též pár jeho kuchařských knih jsem četl a shlédl nespočet televisních pořadů. Ty z počátku s velkým zájmem, pak už s menším a nakonec po pár minutách přepínal na jiný kanál. Nyní už jeho televisní programy ignoruji.

Jak jsem předeslal, v mých očích se přeexponoval. Rozmazal se příliš tence po více talířích, než bylo zdávo; či pokusil se rotovat s talíři na příliš mnoho hůlkách, abychom zůstali u kuchyňského náčiní. Finger in too many pies, if you ask me.

A to jsem se ani nezmínil, že jsem ho viděl hrát fotbal. Dobročinný zápas, Anglie proti Zbytku světa. Pakliže se nemýlím, Ramsay hrál za Zbytek světa, coby Skot. Na jeho věk byl solidní obránce. Běhá maratony, takže je v kondici.

Osobně jsem ho nepotkal. Odhaduji, že by mi dal max 2 vteřiny, aby pádil zase dál.
Uživatelský avatar
jednorožec
Učedník
 
Příspěvky: 23
Registrován: 30 čer 2012, 01:31
Bydliště: Anglie

Předchozí

Zpět na Drůbež

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron

x