Ožralý vepřový špíz

Ožralý vepřový špíz

Příspěvekod j3david » 05 zář 2013, 12:46

Před nějakým časem jsem tady popsal mé experimenty s marinováním hovězí roštěnky ve fernetu. Vložil jsem to zde pood názvem „ožralá roštěnka“, můžete si to najít. Dopadlo to nadmíru úspěšně. V závěrečných úvahách jsem rozvinul teorii, že by bylo možné vyzkoušet také ještě jiné alkoholické marinování ... napadlo mne, že takové vepřové by se mohlo docela dobře snoubit s medovinou. Tak jsem to teď vyzkoušel, po zkušenosti s marinováním ve fernetu jsem hned nevynechal olej. Zvolil jsem formu špízu, ale evidentně i plátek přímo na gril by fungoval. Výsledek byl ... jak jinak než výborný. Použil jsem k tomu i již osvědčenou sýrovou omáčku z Nivy – je sice již jednou popsaná u „ožralé roštěnky“, ale abych vás nenutil do složitého vyhledávání, popíšu ji tady znovu.

Takže suroviny:
Maso vepřové, použil jsem karé ... pro čtyři lidi cca 600 gramů
4 jablka – raději kyselejší
Marináda:
1 dl medoviny (možno použít jak klasickou, tak ochucenou – např. Skořicovou)
1 dl olivového oleje
Saturejka
Snítka rozmarýnu
Drcený pepř
Trocha sušeného nadrceného chili
Na sýrovou omáčku:
Oleje tak na dno hrnku
Cibulka jemně nakrájená
Stroužek česneku
Saturejka
150 gramů Nivy
1 dl smetany
Cca 1,5 dl vody

Maso nakrájeno na kousky vhodné na špíz – to je asi 3x3x3cm, vloženo do marinády na cca 6 hodin v ledničce. K marinádě přiložena snítka rozmarýnu.
Marináda je vytvořena smísením medoviny, dvojnásobného množství oleje, přidán pepř a trocha sušeného drceného chili. Chili spolu se sladkou medovinou docela jde dokupy. Nasekáno trochu čerstvé saturejky.
Sýrová omáčka:
Na oleji osmahnuta jemně nakrájená cibulka, přidán rozdrcený stroužek česneku a saturejka, česnek po orestování vyjmut. Zůstane po něm jenom vůně a jemný „šmak“. Jak cibulka začne hnědnout, zalít vodou, přivést k varu. Postupně do tohoto drobit sýr Niva a trvale míchat aby se roztavil. Poté co se podaří veškerý sýr roztavit, přidat smetanu, sundat z ohně a okamžitě důkladně rozmixovat lodním motorem (ponorným mixerem) do hladka. Poté už jenom udržovat teplé až do doby než bude hotovo maso. I po studenu omáčka chutná výborně, akorát malinko zhoustne.
Špíz je vytvořen střídavým napichováním kousků masa a na kolečka nakrájeného kyselého jablka. Jablko bylo sice původně myšleno jenom jako „kyselý kontrapunkt“ ke sladké marinádě. Nepočítal jsem s tím, že se to bude jíst, ale ve výsledku z něj po ogrilování vznikla výborná příloha. Špízy za občasného otáčení na grilu cca 200 st.C asi 15 minut.
Zapoměl jsem maso osolit, ale omáčka se kterou to bylo servírováno je slaná dostatečně, takže na sůl si ani nikdo nevzpoměl.
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

Re: Ožralý vepřový špíz

Příspěvekod Mánek » 05 zář 2013, 15:09

Ha, popis vypadá dobře! A fotka? :)
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Ožralý vepřový špíz

Příspěvekod j3david » 05 zář 2013, 17:36

:D Když já rychleji žeru než fotím :lol:
Ale - ono dohromady nebylo co fotit. Kousky masa napíchané na špízu střídavě s kolečky jablka. To není dostatečně fotogenické a chuťové vjemy fotka nepostihne.
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

Re: Ožralý vepřový špíz

Příspěvekod Mánek » 05 zář 2013, 20:19

Tak to máš špatný foťák, jak nezachytí i chuť a vůni! :AD
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Ožralý vepřový špíz

Příspěvekod svato » 21 říj 2013, 21:04

asi vyskúšam v rámci víkendu, ale nie je to karé príliš suché ??? radšej dám panenku... len ešte zohnať medovinu :AF
Uživatelský avatar
svato
Grillman
 
Příspěvky: 104
Registrován: 11 lis 2010, 16:35

Další

Zpět na Vepřové

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

x