Výběr elektrického grilu

Re: Výběr elektrického grilu

Příspěvekod Mirďa » 06 bře 2014, 12:10

To jsme rádi že jsme mohli pomoci a dobrou radou přispěti....

Pokud je to tak jak píšete, tedy grilovat vše a pro celkem dost lidí, tak to Catler upřímně nebude to pravé ořechové... To bych opravdu doporučil se podívat po klasickém zahradním grilu.

Měl bych dotaz proč elektřinu?, plyn nebo uhlí nevyhovuje? Obzvlášť plynové grily, nabízí ještě širší využití než elektřina. Například u většiny je možno použít kouřový box, kdy do něj dáte dřevěné štěpky a v průběhu grilování produkuje kouř, tedy vůni dřeva. To se na elektrice dost špatně dělá.... Nehledě na výkon a teplotní komfort. Ovšem samozřejmě záleží na Vás...

M
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Výběr elektrického grilu

Příspěvekod bocianka » 06 bře 2014, 14:47

Ten odkaz mám na svědomí já. Doufám,že jsem se v tazateli nespletla, že to nebyla skrytá reklama jak ho tam všichni seřvali, bylo mi ho líto.
Hanzi_008, když se přidáš do této rodiny, tak tady nehrozí žádné nebezpečí a podezření z nekalých úmyslů. Pokud se sem neinfiltrují "samozvaní ochránci práv z Labužníka", což se snad nestane.
Naposledy upravil bocianka dne 06 bře 2014, 14:57, celkově upraveno 1
bocianka
Grillman
 
Příspěvky: 132
Registrován: 05 lis 2010, 19:16
Bydliště: Kolín

Re: Výběr elektrického grilu

Příspěvekod drobek » 06 bře 2014, 14:51

Bocianko dobře jsi udělala. Mně se taky nelíbilo jak tam na něj řvali. Tak moc, že jsem uvažoval, že se snad znova přihlásím abych ho mohl poslat sem. No a pak jsem objevil že už jsi ho navedla správným směrem. Vždyť o to jde, pomáhat si. bbb
On se na pomoc ptal a dostalo se mu - inu jako od Labužníka dnes. ddd
No kdyby se tu objevily živly, ohlídáme a zablokujem. aaa
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Výběr elektrického grilu

Příspěvekod bocianka » 06 bře 2014, 15:01

To doufám. Já jsem ještě neodešla, mám tam pár oblíbených receptů. jen co si je zkopíruju, jsem taky fuč. Co tam se děje, to nemá obdobu.
bocianka
Grillman
 
Příspěvky: 132
Registrován: 05 lis 2010, 19:16
Bydliště: Kolín

Re: Výběr elektrického grilu

Příspěvekod Brutzel-Svejk » 06 bře 2014, 17:15

Mirda ma reklamu povolenou a o dalsich rozhodnu nebo rozhodneme ci je ponechat nebo ne. Jinak te Hanz u nas vitam. BB
Kdybych k tomu měl ještě sílu, nedělal bych vůbec nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Brutzel-Svejk
Bakalář
Bakalář
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 16 srp 2010, 19:25
Bydliště: Nemecko

PředchozíDalší

Zpět na Elektrické grily

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron

x