Rada nad zlato

Re: Rada nad zlato

Příspěvekod Mánek » 14 zář 2016, 06:00

Je už pár dní někde u moře, ale už by se měl vrátit, počítám. O dotazu jsem mu říkal hned jak byl napsán, tak je potřeba ještě chvíli vydržet. :)
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Rada nad zlato

Příspěvekod LucieStar » 14 zář 2016, 11:16

Tak to moc děkuju. ;) To jsem vážně překvapená jak je tu super přístup. To se moc často nevidí aaa
Uživatelský avatar
LucieStar
Učedník
 
Příspěvky: 6
Registrován: 30 srp 2016, 16:17
Bydliště: Praha

Re: Rada nad zlato

Příspěvekod Mirďa » 15 zář 2016, 13:57

Zdravím,

tak jsem zpět a jdu na dotaz LucieStar.

S grily Campingaz je to dle mého názoru v pohodě. Cenová hladina odpovídá jejich provedení a je na ně záruka 5 let (na některé díly 2 roky). Je jen otázkou zdali gril s klasickými hořáky napříč grilovací plochou, nebo systém RBS, kdy je hořák jen v předu a vzadu. Celkem je z čeho vybírat, pokud jsou zrovna modely dostupné, nyní po sezóně - prodejní.

Posílám link na grily Campingaz, kdy poslední řada fotek vespod jsou grily RBS - hořák v předu a v zadu. Osobně bych se díval po grilech 3 a 4 Series

http://www.svetgrilu.cz/grily-na-plyn-campingaz

Pro přesnější info a debatu co by se od grilu čekalo, co na grilu chci dělat atd. by bylo nejlíp zavolat mi. Je to mnohem lepší, než psaní, pokud teda nevadí a probereme to ze široka, ať se dá výbrat to správné. Tel na mně je 731 614 471

Ale jinak mohu klidně napsat, takže dejte bližší specifikaci toho co od grilu čekáte a pustíme se do toho.

Mirďa
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Rada nad zlato

Příspěvekod LucieStar » 16 zář 2016, 11:53

Dobrý den,
můžu se zeptat k čemu tedy je dobré to RBS? Jestli je pak gril nějak více výkonější nebo ne?
Co se výbavy týče chtěla bych gril s odkládacími stolky a hlavně nějaký který by se co nejjednodušeji umýval a přenášel. Na ceně nám zas tolik nezáleží, protože chceme zainvestovat a mít potom už "do konce života" klid :D .
Taky se mi osobně nejvíce líbí série 3 a 4, ale nevím jestli je mezi nimi nějaký rozdíl - jako technický?
Děkuji moc za ochotu :)
Uživatelský avatar
LucieStar
Učedník
 
Příspěvky: 6
Registrován: 30 srp 2016, 16:17
Bydliště: Praha

Re: Rada nad zlato

Příspěvekod LucieStar » 23 zář 2016, 11:33

Dobrý den,
doufám že neotravuji, ale chtěla jsem se tu je trochu připomenout, protože sezona už pomalu končí a chtěli by jsme si gril pořídit co nejdříve, aby jsme stihli ještě nějaké to grilování. HP
Doufám, že není problém komunikace přes toto forum tedy..
Děkuji moc :)
Uživatelský avatar
LucieStar
Učedník
 
Příspěvky: 6
Registrován: 30 srp 2016, 16:17
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Campingaz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron

x