Bradley - mini

Re: Bradley - mini

Příspěvekod neeteel » 02 pro 2013, 11:05

jo a chtěla jsem se kouknout jak to funguje a našla jsem hodně videí tady
neeteel
 

Re: Bradley - mini

Příspěvekod Mirďa » 02 pro 2013, 12:37

Protože se udírna vychvaluje, tak bych řekl že je to opravdu tak dobré. j3david je dovolím si říci spokojeným uživatelem a má s ní zkušenosti, ostatně recenzi na ní napsal pěknou.Já ji párkrát taky "testoval" a ve srovnání s klasickou udírnu, kolem které je mnohem více práce a hlavně složité regulace teploty, mohu říci že uzení je pohoda. K tomu množství různých dřevin, prostě samá radost. Mám už poměrně dost zákazníků, a o dvou vím že už nekupují klobásky, uzené maso atd v obchodě. Chtělo by se říci že udí profesionálně. Koupili si mlýnek na maso a vše si dělají doma. S tím že prý je to vyjde levněji, ale hlavně ví co třeba do klobásek dávají. No asi udí dost, neboť brikety objednávají poměrně často. Takže asi tak nějak k udírnám....
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Bradley - mini

Příspěvekod neeteel » 03 pro 2013, 10:49

takže z toho, jestli jsem tedy pochopila správně, cenově to tedy nemusí být až také terno. To mi ani tak moc nevadí (tedy bylo by dobré znát nějaké dlouhodobé testování), důležité je vědět co tam člověk udí a také že to není uzeno chemicky :twisted: :lol: HP
neeteel
 

Re: Bradley - mini

Příspěvekod Mirďa » 03 pro 2013, 15:56

S tím "cenově to tedy nemusí být až také terno" teď přesně nerozumím co se tím myslelo..... Jestli to, že když si nakoupím suroviny a výrobky si udělám a vyudím sám, tak výsledná cena za 1 kg daného produktu bude 50% ceny průměrné ceny v průměrných obchodech, tak to je otázka o mnoha neznámých, neboť je nutno vzít v potaz možnosti nákupů vstupních surovin, které má každý jiné a zda si do toho započítá vlastní práci či nikoli, s tím že opět se neznámá veličina ve výpočtu rozšiřuje na výši ceny práce kterou si jedinec za sebe účtuje, kdy pevné náklady jsou předem definovatelné v rozmezí ceny paliva na jednu hodinu provozu, tak jako cena el. energie, která je dána potřebou vyhřátí udírny, kdy nám do tohoto výpočtu za cenu el energie opět vstupuje neznámá velična v podobě výše zadané teploty při uzení a výše ceny za 1 kwh dle toho, zdali máme tarif běžný, noční proud, nebo topení elketřinou a to navíc v závislosti na poskytovateli energie. Z tohoto se dá usoudit že každý na tom bude jinak, nic méně když už nic, tak vědomí co jím, neboť jsem si produkty pripravil sám, to rozhodně stojí, protože zdraví nade vše. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Teď vážně, údajně jeden z těch dvou vážených pánu říkal že cca 30% na ceně výrobku má úsporu. Jestli to tak je, ale fakt nevím a nepočítal jsem to. Z hlediska testování udírny, tak ze všech co jsem zatím prodal byla pouze jedna reklamace na topnou tyč a to se ještě pán přiznal že závadu způsobil takzvaným krátkým spojením alias kraťasem sám... Ve výsledku je právě vědomí toho co do udírny dávám tou největší devizou tohoto produktu spolu s jednoduchosti obsluhy udírny a dobrého pocitu vlastní dobře vykonané práce, kdy proti tomu stojí nákup výrobků u řezníka, kdy o tom co v tom má vím zpravidla prd a někdy to k jídlu fakt není.... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Bradley - mini

Příspěvekod drobek » 04 pro 2013, 11:39

Mirďo to je tak. Vlastní práci do ceny výrobku nepočítám a odmítám počítat, protože to dělám pro sebe a s radostí. HP
Teda dělám, jednou budu, chystám se na to. Co mi brání je nulová znalost a zkušenost, to je celé.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

PředchozíDalší

Zpět na Bradley

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron

x