Spolupráce s firmou Svět grilů z Ostravy

Zde máte možnost uvést za určitých podmínek presentace svých firem.Podstatou je, že se zabýváte tematikou grilování, vaření, ale i chovatele dobytka s vlastnim prodejem jsou vitani. Presentace musí být schválené adminem.

Re: Spolupráce s firmou Svět grilů z Ostravy

Příspěvekod j3david » 23 črc 2012, 01:45

Uz je to nejmene tyden, mo6na i dva. Podrobnosti ale posilam na uvedeny e-mail a+t to tady nezapleveluju.
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

Re: Spolupráce s firmou Svět grilů z Ostravy

Příspěvekod Mirďa » 23 črc 2012, 21:48

Tak vyřešeno problém byl při úpravách a optimalizaci webu, kdy z některých PC to bohužel nešlo, proč to nevím. Nyní by mnělo být opraveno, budu testovat a sledovat. Snad je problém již odstraněn. Ostatní jsem Ti poslal do mailu.
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Spolupráce s firmou Svět grilů z Ostravy

Příspěvekod parles » 02 srp 2012, 09:07

Je třeba přibrzdit Mirďu! Možná, že nejsem sám, kdo si to myslí, ale vezmu to na sebe a napíšu to. Nemám nic proti Mirďovi a jeho Světu grilů, ale mám pocit, že se jaksi zmocnil tohoto webu a používá ho ve prospěch své firmy, jako neplacenou reklamu. K dnešnímu dni má zapsáno 57 příspěvků, ale nepodařilo se mi mezi nimi najít ani jediný recept. Mirďa je jistě šikovný obchodník a oživil to tady, ale nevidím důvod k tomu, aby napsal asi 15 samostatných témat se stejným obsahem a otázkou na různé typy grilů. Mělo by to jakýsi smysl, kdyby u toho byl vždy obrázek, nebo schematický nákres, abychom se my, laici, poučili, ale copak já vím, co je to Cari chef, Summit, Bradley nebo Q 140? Dovedu si pouze představit, co je IQ 140. Tedy nechci nikoho urazit, nejsou tady určitě samí laici, ale já se mezi ně počítám a asi nejsem sám. :mrgreen:
To nejlepší teprve přijde!
Uživatelský avatar
parles
Grillmeister
 
Příspěvky: 195
Registrován: 05 lis 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: Spolupráce s firmou Svět grilů z Ostravy

Příspěvekod Mirďa » 02 srp 2012, 10:54

Děkuji Ti za příspěvek, neboj nijak jej neberu na lehkou váhu, a jsem, rád že se tato připomínka dostala na světlo světa a do jisté míry chápu Tvé "zděšení" z mého počínání. Předně nemám v úmyslu se tohoto webu zmocnit a udělat si z něj jiný prostředek pro svůj byznys. Proto tady nejsem a své počínání jsem předem a i v pruběhu konzultoval s těmi co tento skvělý web založili. Ani bych si nedovolil jako cizinec někde vlést a chovat se tam jako mocipán. To nemám za potřebí a ono by to k ničemu ani nevedlo.

S majiteli tohoto webu tedy myslím že není problém uvést že je to především drobek a Švejk, jsem se dost dlouho bavil o tom co by se dalo pro tento web udělat i z jiného úhlu než jen psaní receptů. To že jsme včera se Švejkem udělali trošku novoty v tom smyslu že během několika hodin přibylo mnoho témat k jednotlivým značkám grilů má svůj důvod na kterém si myslím jsme se shodli. A to především ten že jedna věc je udělat skvělý recept a pochutnat si na výsledku, ale na druhou stranu určitě není od věci mít taky přehled na čem se ten recept dá nebo může udělat. Vždyť každý griluje na něčem jiném, má své zkušenosti s tím či oním typem grilu a myslím že by byla škoda aby tyto jistě cenné informace přišly v niveč. U receptů taky člověk ocení poznámku vkladatele když napíše dělal jsem to a to, ale dejte si pozor na tohle nebo ono. Když to tam nenapíše, tak bude 100 lidí dělat stejnou chybu. Proč by to tak mnělo být? Proto je tady přece to fórum aby se zkušenosti a rady předávaly dále. To samé platí přeci i u samtných grilů ne? Navíc dobrý recept je jedna věc, ale dobrý gril na kterém ten recept uděláš je neméně duležítá věc.

Věřím že Tě asi dost rozčílilo že jsi ráno zapnul počítač a ejhle spoustu nových témat a v nic hto samé. Tomu rozumím, ale prostě den má 24 hodin a není v mých silách udělat práci která bude trvat řekněme klidně tři čtyři dny po osmi hodinách v čase který jsme tomu včera věnovali cca tři hodiny. Myšlenka jednotlivých témat značek a jejich modelů je tvořena s dlouhodobým výhledem, kdy si myslím že se v těchto tématech bude pohybovat dost lidí se svými zkušenostmi s tím či oním modelem grilu a budou ochotni se o to podělit. Neustále totiž od zákazníků poslouchám že se neměli možnost kde pořádně informovat, přečíst si zkušenosti uživatelu atd. To že u jednotlivých typů by mněla být fotka, to je mi jasné, musím je tam dodat a v plánu to od začátku je. Přesně proto že né každý ví jak vypadá gril Q 100. Bohužel fakt čas je v tomto nepřítel a i já vím že je potřeba tam fotky dát co možná nejdříve. Zatím je tam aspoň text. Snad se mi to během týdne podaří dodělat do nějakého smysluplnějšího stavu. Nic méně se to musí dořešit technicky co do velikosti a umístění a taky se musí fotky získat čisté, tedy nemusí být s pozadím mých stránek.

Upřímně jsem počítal s tím že to dříve nebo později příjde že někdo řekne, on to prodává a dělá si tu reklamu, s tím nic moc nenadělám, leda bych se na to vykašlal, vše vymazal a zmizel odsud. Problém to jistě není, ale myslím si že by to byla škoda. Myslím si že mohu zodpovědně říct že jsem toto s drobkem a Švejkem probírali, jestli je to pro jejich web přínos a jsou pro tuto spolupráci, nebo né. Ostatně k tomu mohou samozřejmě říct svoje, ja se komunikaci nebráním, kritice jakbysmet. Kolem grilů se motám, prodávám je se spoustou příslušenství atd. a pokud chce někdo s něčím poradit, tak velmi rád a ochotně poradím. To že do textu umístím odkaz na poptávaný produkt, nebo produkt o kterém je řeč s tím že se dostane na stránky Světa grilů, to má samozřejmě dvě úrovně. Jednak vím kde ten produkt mám hledat a vím o něm něco a za druhé nejsem takový alibista abych si myslel že to ten dotyčný hned koupí u mně a nebude se pídit kde by se to dalo koupit levněji atd. taková je doba. Odkaz na Svět grilů se může chápat taky jako takové techniské zázemí a můžu ti říct že spoustu lidí ke mně příjde pro informaci ale koupit jde jinam. Přesto si myslím že stojí zato jim ty informace dát, protože zde jde o to samé mně i klukům, posunout grilování v česku o kus dále na vyšší level. Né jen udělat nechutnou podrážku z kusu masa a k tomu se docpat grilovaným párkem nevalné kvality. Parketa kluků jsou recepty atd. moje parketa, které rozumím je na čem se ty dobroty dají dělat. Dohodli jsme se že skusíme dát síly dohromady, což je řekl bych logické a budeme nějakým, způsobem spolupracovat.

Vemeš li to z druhé strany a pohledu mého, tak na svém webu se snažím toto fórum propagovat, informace o něm rozesílám kam se dá, se zákazníky co o něm nemají ani páru debatují a odkazuji je zde že zde najdou spoustu zajímavých věcí (což je fakt!!!), snažim se aby fórum bylo v povědomí pro co nejvíce nadšenců grilování. Takže ono to není jen o tom co Mirďa zde získá (řeknu li to takto), ale i o tom co zde tomu dá. Dávám tomu teď poměrně hodně času a technické informace které mám a které jsem průběžně získal. Zrovna včera bych taky mohl v tom horku ležet u vody a večer sedět na terase u vychlazeného točeného piva, místo toho abych se tu snažil něco udělat. Mněl jsem akorát tak pivo v plechu a spocené ruce.

Zřejmě jsme asi mohli toto napsat hned někde na úvod aby se vědělo co zde asi bude Mirďa páchat a nemusel jsem psát toto vysvětlení. Závěrem asi tak: nechám to na rozhodnutí členů fóra, jestli zde v práci mám nebo nemám pokračovat. 57 příspěvků je o tom čemu rozumím, né že bych receptům nerozumněl, to jistě né, ale jednou budu moci třeba do receptu napsat: Přpravoval jsem steak Santa Fe na grilu na plyn a na uhlí a rozdíl byl takový a takový. Avšak to bude ještě chvíli trvat. Za sebe říkám že jsem ochotný se tomu věnovat a kolem grilů a příslušenství radit a rád. ;)

PS: až to dodělám do rozumného stavu, tak zas tolik o mně vědět nebude, neboj, dej tomu tak ještě týden nebo dva.

Mirďa
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Spolupráce s firmou Svět grilů z Ostravy

Příspěvekod parles » 02 srp 2012, 11:33

Mirďo, ani v náznaku jsem to nemyslel tak, že by jsi se měl stáhnout, nebo dokonce odejít! Když tam dodáš ty obrázky, tak se na ně těším a rád se poučím. Takže pracuj dál, už jsi mi to vysvětlil a já tomu rozumím. Zdravím!
To nejlepší teprve přijde!
Uživatelský avatar
parles
Grillmeister
 
Příspěvky: 195
Registrován: 05 lis 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

PředchozíDalší

Zpět na Reklama

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron

x