Logo nove stranky

Zde máte možnost uvést za určitých podmínek presentace svých firem.Podstatou je, že se zabýváte tematikou grilování, vaření, ale i chovatele dobytka s vlastnim prodejem jsou vitani. Presentace musí být schválené adminem.

Re: Logo nove stranky

Příspěvekod Mirďa » 02 bře 2015, 15:45

Mně se teda nelíbí. Souhlasím s klukama viz výše, nápis rozhodně světlý na tmavším podkladu, zesvětlil bych i ten podklad, aspoň u mně je tmavý a různé detaily splynuly, nebo jsem si je všiml až při bližším pohledu.

Dále vespod nápisy Rezepte, Recepis... To bych dal do češtiny, pokud je zamýšleno stránky používat pouze v česku - předpokládám že teď je to čistě pracovní. Třeba tam napsat recepty a forum pro všechny.

Jen tak do placu bych dal myšlenku přejmenování ze stávajícího názvu na BBQ fórum Když už se toto dělá a připravuje se i nový kabát stránek... Jednak je to kratší a líp se s tím pracuje a jednak si myslím že pokud se chce aby sem lidi chodili a diskutovali, tak by hned ze začátku měli vědět kam jdou, že tu je komunita kolem grilování a kde si můžou pokecat. Že tu najdou recepty, to dle mého z titulu fóra vyplývá. Případně dále propagovat jako pokec, rady, tipy kolem grilování. Trošku soudím dle reakcí zákazníků, které se snažím neustále na fórum směrovat a kteří tady na stránkách byli.

Rovnoměrně rozdělit prostor nad a pod polem s nápisem. Jak je naznačen rošt, tak právě nad a pod polem kde je nápis je více bílého místa než mezi jednotlivými "dráty" roštu.

Za mně bych místo vidličky použil kleště, ty daleko více evokují grilování.

Pokud jsou plameny kolem roštu - v horní polovině, tak by neměly být v nápisu, to se dle mně bude bít. Dovedl bych si ale naopak představit kdyby nápis byl v barvě ohně, tedy vespod žlutý a plynule by přecházel do červena. Pokud by měly plameny být v nápisu, tak si myslím že ten podklad je na výšku nízký.

Možná by stálo zvážit použití černé a červené jako viz link včetně případného stylu. Tím neříkám že hnědá není O.K. to určitě je tudíž i klidně hnědá a červená...
http://depositphotos.com/26489183/stock ... o-bbq.html

Každopádně pokud se chce logo udělat, trošku by jsme se tomu měli pověnovat. Omlouvám se pokud to vyzní jako tvrdá ktirika, ale nějak to píšu narychlo, jako první postřeh, když jsem to viděl. Taky předpokládám že to je nástřel, vize, na které se bude ještě pracovat. Večer se tomu zkusím víc pověnovat. Každopádně unifikované logo je potřeba, to naprosto souhlasím. Tak snad mně hned neukamenujete, ale věřím že né, neb jste hodní... :lol:
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Logo nove stranky

Příspěvekod Mánek » 02 bře 2015, 18:31

Mirďo, tím "Dovedl bych si ale naopak představit kdyby nápis byl v barvě ohně, tedy vespod žlutý a plynule by přecházel do červena. " jsi přesně vystihnul, co jsem měl na mysli. Já nemyslel, aby to "sálalo", ale aby to bylo ve stejném pojetí. :)

Michale, netuším proč, ale mám pocit, že se vyžíváš v tmavých barvách - nebuď smutnej!!! Za chvilku bude jaro, slunko vysvitne a bude všechno zase OK!!! :D
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Logo nove stranky

Příspěvekod Michael » 02 bře 2015, 21:47

Dik za přeložení ^^ Diky za kritiku nejak se musi zacnout ten zbytek se jen dopracuje. Smutny nejsu :D
Uživatelský avatar
Michael
Brutzel-Junior
Brutzel-Junior
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2010, 18:39

Re: Logo nove stranky

Příspěvekod Michael » 02 bře 2015, 22:33

logo.png
(47.85 KiB) 220 krát
z malou opravou
Přílohy
logo.png
(51.83 KiB) 220 krát
Uživatelský avatar
Michael
Brutzel-Junior
Brutzel-Junior
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2010, 18:39

Re: Logo nove stranky

Příspěvekod Mánek » 03 bře 2015, 05:34

to poslední vypadá dobře, jen to chce ve slově GRILOVÁNÍ čárku nad A a I. :)
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

PředchozíDalší

Zpět na Reklama

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron

x