T-Bone 58°

T-Bone 58°

Příspěvekod Brutzel-Svejk » 27 kvě 2018, 17:44

Připraveno v pánvi.
IMAG0127.jpg


IMAG0130.jpg
Kdybych k tomu měl ještě sílu, nedělal bych vůbec nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Brutzel-Svejk
Bakalář
Bakalář
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 16 srp 2010, 19:25
Bydliště: Nemecko

Re: T-Bone 58°

Příspěvekod drobek » 10 srp 2018, 06:28

Jejdamane to je krása. Bohužel jsem shánění kvalitního masa vzdal, u nás prostě není k dostání. Stařené vůbec, roštěnec ztvrdnul, darmo mluvit.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: T-Bone 58°

Příspěvekod Brutzel-Svejk » 10 srp 2018, 08:13

Je třeba zjistit kdy byl kus poražen a pak nechat maso dle toho až 4-5 týdnů v lednici a vakuu.
Kdybych k tomu měl ještě sílu, nedělal bych vůbec nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Brutzel-Svejk
Bakalář
Bakalář
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 16 srp 2010, 19:25
Bydliště: Nemecko

Re: T-Bone 58°

Příspěvekod drobek » 10 srp 2018, 08:23

Teoreticky správně, ale kde to maso bylo předtím? Po dvou týdnech se balík vakua nafoukl, po rozbalení to pekelně smrdělo, přestože bylo ve vakuu a v lednici začalo hnít.
On ten řezník, kdo ví čím byl dřív než se stal vedoucím prodejny. Koupil jsem hovězí, výslovně jsem řekl, že na ptáčky. Bylo to ve folii, po rozbalení doma se na nás vyvalily odřezky ze kterých nešel ani guláš. Pak měli den zavřeno, pak tam nebyl a já mu přinesl fotku. Na to mi řekl, že jsem to měl přinést nerozbalené zpátky, že by vrátil peníze. Jak bych to asi poznal, než bych to rozbalil?
A tak mi zbylo jediné - "dobře se na mně podívejte, protože už mně neuvidíte". A to jsem na něj hulákal před zákazníky, snad si toho někdo všiml.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová


Zpět na Večeře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron

x