Pstruh na klacku nebo v košíku

Re: Pstruh na klacku nebo v košíku

Příspěvekod parles » 14 čer 2012, 07:49

Jejda Dag, tak my jsme krajani a téměř sousedi! Já mám Pastýřskou stěnu přímo před okny, tak tu krásu vidím denně, hned jak ráno otevřu oko. A myslím, že v tom Tescu uspěješ. A protože jsi z České Kamenice, tak mám pro tebe ještě jeden tip, pokud to nevíš: v České Lípě na tom spodním náměstí je rybárna Triton a tam mívají takový výběr živých, mražených i uzených ryb, že se to málokde vidí. Já si tam občas kupuji mražené makrely, krásné, velké, nekuchané a zmražené jednotlivě. Ty by se taky daly dělat na klacku!
To nejlepší teprve přijde!
Uživatelský avatar
parles
Grillmeister
 
Příspěvky: 195
Registrován: 05 lis 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: Pstruh na klacku nebo v košíku

Příspěvekod Dag » 14 čer 2012, 09:44

Děkuji Parlesi, našla jsem si Triton na mapce a s radostí zjistila, že mají otevřeno i v sobotu.
Uživatelský avatar
Dag
Grillmeister
 
Příspěvky: 299
Registrován: 06 lis 2010, 00:08
Bydliště: Praha 6

Re: Pstruh na klacku nebo v košíku

Příspěvekod drobek » 14 čer 2012, 14:53

Gratuluju, makrela na klacku HP . Měl jsem ji jednou v Mnichově a líp jsem si na rybě snad nikdy nepochutnal. Bohužel makrela tady u nás absolutně k dostání není, musíme se spokojit se pstruhem. :mrgreen:
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Pstruh na klacku nebo v košíku

Příspěvekod parles » 16 čer 2012, 07:16

Drobku, tříkrát jsem byl na Octoberfestu ve Stuttgartu a vždycky jsem si makrelu na klacku dal, to nejde odolat! Nazývají to Steckerlfisch, je to pekelně drahé, ale skvělé! Mají na to speciální polohovací gril, vejde se tam asi 30 ryb a grillmeister občas přihazuje na žhavé uhlí plné hrstě na jemná kolečka nakrájené velké sladké cibule. Takže vím o čem píšeš. A o tom grilu už dlouho přemýšlím, ale nějak se nemůžu rozhoupat. BB
To nejlepší teprve přijde!
Uživatelský avatar
parles
Grillmeister
 
Příspěvky: 195
Registrován: 05 lis 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Předchozí

Zpět na Ryby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron

x