Hola hola Mirďa volá!

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale teprve poznáte. :D :D

Re: Hola hola Mirďa volá!

Příspěvekod Mirďa » 03 čer 2012, 21:35

Zdravím, děkuji za vřelé přivítání. Mám hned jednu prosbu, kdo je zde vlastně nejvyšší šéf všech šéfů, tedy "Cápo tuti di Capi"? Samozřejmě se rozkoukám a rád něčím přispěju. Mou specializací je především grilování, proto asi budu příspívat tam.
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu

Příspěvekod drobek » 03 čer 2012, 23:48

Tak to není jednoduché. Kdysi, ještě v pravěku jsem začal se Světovou Barbecue Kuchařkou. Vyšla v roce - tuším- 2002 tiskem, ale po čase už mně to začalo zmáhat, jezdil jsem s kamionem po Americku. Nabídl jsem to celé tenkrát majiteli a šéfovi Labužníka, Pepíčkovi. Nadšeně souhlasil, převzal mou doménu, grilovani.org - a dál nic.
Nakonec jsem tam nemohl ani sám něco přidat či upravit. :roll:
Ale, kde se ve mně ta chytrost vzala dodnes nevím, měl jsem vše zálohované a tak jsem to pod mým jménem spustil znova. :!:
No a pak přišla veliká náhoda a štěstí. Potkal jsem se on line s Josefem, Švejkem, stejným nadšencem, a tady je společné dílo, jeho, jeho syna Michala a mé. Oni žijí v Německu, já v Americku, v Idahu, nikdy jsme se neviděli, ale zatím nám to nevadí. :lol:
Pak jsem přibrali do spolku Mánka, učinili ho administrátorem, ať vidí! :AD
Takže, kdo je šéf? To´t otázka. jestli ten kdo platí za provoz, tak je to Švejk. Jestli ten, na kom spočívá váha softwaru, je to jeho syn Michal. Jestli ten kdo to začal, tak jsem to já.
A jestli ten kdo toho všeho kecá ( :lol: ), tak je to Mánek.
Myslím, že toto vysvětlení je dostatečně zmatené pro jednoduché pochopení. :AB
Zatím já pořád kontroluju přihlášené spamové autory, jejich adresy a místo pobytu posílám Švejkovi, a jeho starost je znemožnit jim přístup. :mrgreen:
Ale opravdu člověka zodpovědného editora tady nemáme. Nějak sami víme jak se chovat. HP Takhle.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce

Příspěvekod bocianka » 04 čer 2012, 17:28

A to je myslím dost vyčerpávající vysvětlení. Drobka to určitě vyčerpalo. Takže se rozkoukávej a občas něco přihoď.
bocianka
Grillman

Příspěvekod Mirďa » 04 čer 2012, 21:10

Světová Barbecue Kuchařka, to zní dobře, kde to vyšlo? Vyšlo to i v ČR? Rád bych si v ní prolistoval a podíval se do toho pravěku :lol:
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu

Příspěvekod drobek » 04 čer 2012, 21:14

Vydala to Dona, pod názvem "Grilování aneb světová barbecue kuchařka". Byl to opravdu pravěk, dodnes se tomu vydání divím.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce

PředchozíDalší

Zpět na Nový ve fórum? Chci se představit