Představení

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale teprve poznáte. :D :D

Představení

Příspěvekod karellang » 14 srp 2013, 11:25

Zdravím, tak bych se chtěl taky představit. Je mi 42 let a bydlím v Krnově. Grilování je moje velké hobby. Na grilování používám doma postavený gril na dřevo nebo dřevěné uhlí. Funguje to i jako ohniště. Gril jsem "podědil" po tchánovi, je to podstavec ze žulových kostek, na něm betonový kruh. Průměr topeniště je 57 cm, čili ideální rozměr pro doplňky z Weber grilů- jak to ten tchán před 30 lety věděl, že je nějaký Weber gril s průměrem 57 cm? :-) Takže mám v podstatě stacionární Weber - gril má vlastní rošt topeniště se spodním nasáváním vzduchu, dokoupil jsem Weber grilovací rošt s výměnným středem, steakovou mřížku, litinovou pánev a podařilo se mi sehnat horní kryt grilu. Ještě plánuju udělat nějaké stavebně strojírenské úpravy, aby to vyšperkoval k dokonalosti (systém na zvedání a otáčení roštu, "šibenici" pro zavěšení litinového kotlíku atd... ). Jinak jsem takový úplně normální chlap, rád si pojím, k tomu nějaké to pivko a tak. Některé z Vás už asi znám odjinud (Mirďa alias MíraMírovatý z fóra xperia.cz). Takže doufám, že tu budu trochu platný.
karellang
Učedník

Re: Představení

Příspěvekod Mánek » 14 srp 2013, 11:33

Ahoj Karle, vítám tě mezi námi v naší malé komunitě a doufám, že se ti tu bude líbit! :)
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Mánek
Vládce vod
Vládce vod

Příspěvekod karellang » 14 srp 2013, 12:02

Děkuji a těším se. Příští sobotu máme takovou malou rodinnou sešlost (jen tak, už jsme se dlouho neviděli, cca 25 lidí), tak tu zkusím načerpat nějakou inspiraci a když tak pošlu nějaké foto, jak to vypadalo (myslím jídlo) :D Jinak koukám, že i region se mi povedl, do Třebové, do Moravského Berouna, do Trnávky blízko. :D
karellang
Učedník

Příspěvekod Mánek » 14 srp 2013, 14:20

Přesně tak! :AD
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Mánek
Vládce vod
Vládce vod

Příspěvekod drobek » 14 srp 2013, 18:46

Ahoj Karle, tak i já tě honem zdravím a vítám. ccc Já teď moc negriluju, přistěhovali jsme se domů po mnoha letech v Americku a zdaleka ještě není vše jak bychom chtěli. Zahrádku už máme, ale kopřivy do pasu, chatička s příslušenstvím (= s grilem) bude až napřesrok a na balkoně na jih není zrovna příjemná teplota k vaření a 'BBQ. Ale to se všechno časem poddá. ???
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce

Další

Zpět na Nový ve fórum? Chci se představit