Knedlík v mikrovlnce - superrychlovka

Luštěniny, rýže a podobně, jakož i knedle všeliké.

Re: Knedlík v mikrovlnce - superrychlovka

Příspěvekod Dag » 08 úno 2011, 09:50

Jago, já mám od syna tři malé vnuky, kteří mají rádi smetanové omášky a knedlíky,Rodíče jim takové lahůdky nepřipravují, neboť jako silně zaměstnaní lidé, co mohou, koupí hotové. Od chvíle, kdy jsem dostala mailem tento recept se těším, jak budou darebáci koukat.
Uživatelský avatar
Dag
Grillmeister
 
Příspěvky: 299
Registrován: 06 lis 2010, 00:08
Bydliště: Praha 6

Re: Knedlík v mikrovlnce - superrychlovka

Příspěvekod jaga » 08 úno 2011, 13:25

Dag je to parádní recept, my těch vnuků máme 5 a všichni milují svíčkovou, už jsme to i řešili nákupem knedlíků z jedné restaurace, jsme-li všichni je nás 14, tohle bude dobré řešení pro návaly u rodinného stolu, akorát jsem odhodlaná ty rohlíky nejdříve osmažit, dám vědět jak to dopadlo
Uživatelský avatar
jaga
Grillman
 
Příspěvky: 115
Registrován: 05 lis 2010, 17:55
Bydliště: Olomouc

Re: Knedlík v mikrovlnce - superrychlovka

Příspěvekod lydia » 15 úno 2011, 16:29

Já jsem ještě nikdy nevařila takové knedlíky a mikrovlnku taky používám jenom na ohřívání. Ale tyto knedlíky zkusím.
Uživatelský avatar
lydia
Učedník
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21 pro 2010, 16:44

Re: Knedlík v mikrovlnce - superrychlovka

Příspěvekod Jenofefa » 20 úno 2011, 20:03

Tenhle předpis se ke mně dostal už hodně dávno a jsem s ním maximálně spokojená. Z poloviční dávky dělám v silikonové formě na chlebíček, z plné dávky dávám do bábovkové formy z jenského skla.
Uživatelský avatar
Jenofefa
Učedník
 
Příspěvky: 6
Registrován: 05 lis 2010, 09:48

Re: Knedlík v mikrovlnce - superrychlovka

Příspěvekod lydia » 27 úno 2011, 17:16

Už jsem knedlíky 2x vařila. Poprvé jsem přidala rohlík. Z knedlíků, které mi zbyly jsem udělala druhý den knedlíkový nákyp. Dnes jsem připravovala podruhé. Nedala jsem rohlík, ale přidala o 2 PL mouky víc. Nedávám do bábovkové formy, ale do formy na chlebíček. Protože nejsem kamarádka s mikrovlnkou, tak nevím na kolik watt jsem vlnila, ale vlnila jsem 9,5 minut. Je to opravdu rychlovka a k tomu ještě moc dobrá, určitě budu dělat častěji. Já se snad s tou mikrovlnkou smířím. :shock: :shock: Děkuji všem, kteří mají na tomto receptě zásluhu. :)
Uživatelský avatar
lydia
Učedník
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21 pro 2010, 16:44

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní přílohy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron

x