Chlebík, rohlíky a podobně.

Chlebík, rohlíky a podobně.

Příspěvekod drobek » 07 úno 2011, 21:30

Máme tady poměrně novou členku, nějak se mi povedlo ji k nám přilákat z Top receptů. V pečení takovýchhle věcí se vyzná, má svou web site http://www.primapekarna.estranky.cz/ a je to moc zajímavé. Doporučuju vašim ctihodnostem se tam podívat. Já podle ní upekl, po dlouhé době kdy se mi to, no jak jen to říct jemně, nedařilo, výsledek je na fotce.
IMAG0001.JPG

Prostě chlebík jedna báseň, voní barákem a já, ač po obědě, zmírám hlady a těším se na večeři.
Tak se tam prosím podívejte a předem se omlouvám za to, že jsem vám přidělal práci. Od teď bude chléb péct, místo nakupovat. Aspoň tady v Americe to tak bude docela určitě.
Ta pánev v pozadí je má forma na pečení, v pánvi se mi chléb nerozuteče, když už je v Americku nemožné sehnat slaměnou ošatku na pečení. Pánev vyložená pečícím papírem, do ní prostě těsto vyklopím a je to. Kynu asi hodinu v troubě, na 62°C.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Chlebík, rohlíky a podobně.

Příspěvekod iva2111 » 08 úno 2011, 09:37

Michale, děkuju za pochvalu, doufám, že večeře chutnala! Forma na pečení je dobrá :D Mám v zásobě receptík na podmáslový chleba, na který formu určitě potřebovat nebudeš....dodám mailem a pak už ti jen budu držet palce :))
Uživatelský avatar
iva2111
Učedník
 
Příspěvky: 20
Registrován: 31 led 2011, 09:12
Bydliště: Nádherný kraj jižní Moravy.....u Kyjova :-)

Re: Chlebík, rohlíky a podobně.

Příspěvekod Dag » 08 úno 2011, 09:54

Iv o a proč ne nám všem?
Uživatelský avatar
Dag
Grillmeister
 
Příspěvky: 299
Registrován: 06 lis 2010, 00:08
Bydliště: Praha 6

Re: Chlebík, rohlíky a podobně.

Příspěvekod Mánek » 08 úno 2011, 11:17

Stránek od ivy2111 jsem si už všimnul a přidal na ně odkaz i u sebe na Rybím restaurantu. :)

Já místo ošatky používám oválnou zapékací mísu, kterou jsem vyložil papírem na pečení.
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Chlebík, rohlíky a podobně.

Příspěvekod iva2111 » 08 úno 2011, 14:22

Jujda, mám ho vložit přímo sem? Teprve se tu u vás rozhlížím :-) nechci to zmastit.....
Uživatelský avatar
iva2111
Učedník
 
Příspěvky: 20
Registrován: 31 led 2011, 09:12
Bydliště: Nádherný kraj jižní Moravy.....u Kyjova :-)

Další

Zpět na Chléb, rohlíky, topinky a jiné pečivo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron

x