Zelenina na grilu

Re: Zelenina na grilu

Příspěvekod Mánek » 05 kvě 2013, 21:18

Pánové a dámy!

Mám grilovat 15.6.13 na velké párty (cca 55 lidí) a má se podávat i grilovaná zelenina. No, zeleninu jsem teda ještě negriloval, takže dík za každou fintu, aby to vyšlo tip ťop.

Díky moc! (A pokud by se chtěl někdo z povolanějších zúčastnit a trošku mi pomoct, jenom uvítám!!! Třeba Mirďa, nebo Drobek? Taková malá generálka na setkání? :D)

Mánek

Motto: Učený z nebe ještě dodnes nespadl, ale pitomce jako by shazovali...

CC BB
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Zelenina na grilu

Příspěvekod drobek » 05 kvě 2013, 22:45

Mánku, cukety na plátky, pomáznout olejem a grilovat. Jinak, v tenisové raketě plátky cibule, rajčata, ono se to nerozpadne a líp se s tím zachází. Pozítří!!!!!!!!!!!!!
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Zelenina na grilu

Příspěvekod karellang » 14 srp 2013, 12:32

Já používám děrovanou grilovací pánev. Zeleninu (paprika, cibule, nejlépe červená, lilek, cuketa, patizon, kedluben, pórek, žampióny, květák, brokolice, cherry rajčata.... jde i mrkev, petržel a celer, ale je třeba chvilku zblanžírovat) osolím, zakápnu olejem ( olivy ,slunečnice), trochu vinného octa nebo balzamika, ať to není plané, do toho bylinky a najemno česnek, promíchám, nechám odležet, sliju "výpotek " a jde to na pánev. Když mi to při prohazování občas trochu spadne, dělám si sám ze sebe srandu, že su jak Jirka Babica. Jinak ty kousky dělám celkem velké. Hlavně ženské to u nás dlabou ve velkém.
karellang
 

Předchozí

Zpět na Grilovaná a jiná zelenina

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron

x