Tatarský biftek

a vše co k tomu patří a to jsou i přílohy

Re: Tatarský biftek

Příspěvekod Manana » 10 říj 2012, 22:15

Já dělám základ jako Mánek s Drobkovými přídavly, kmínem, paprikou, pepřem, hořčicí, jen bez kečupu, a dělám dva druhy. Do jednoho přidám worcestershire, do druhého Heinz kečup a Tabasco. Boule za ušima!
Siempre remitir a mañana lo que puedes hacer hoy.
Uživatelský avatar
Manana
Kuchař
 
Příspěvky: 60
Registrován: 05 lis 2010, 08:56
Bydliště: Šumava

Re: Tatarský biftek

Příspěvekod jednorožec » 11 říj 2012, 12:23

parles píše: francouzský tatarák, který taky vypadá zajímavě. Je to sice ve franštině, ale je to jasné: http://www.youtube.com/watch?v=KeYDYLQVhlM .

Zajímavé. Krom jiného mě upoutal až přehnaně falický mlýnek na pepř a fakt, že při přípravě frantík výsledný tatarák ani jednou neochutnal. "Taste, taste, taste!" slyším neustále od britských šéfkuchařů (naTV).
Uživatelský avatar
jednorožec
Učedník
 
Příspěvky: 23
Registrován: 30 čer 2012, 01:31
Bydliště: Anglie

Re: Tatarský biftek

Příspěvekod drobek » 11 říj 2012, 14:53

Naprostý souhlas s jednorožcem. V hospodě kam chodím pomáhat to vidím pořád, šéf nikdy nic neochutnává.
Mimochodem, v tomhle máme v Boise v Idahu přímo idiotské nařízení. V kuchyni se nesmí jíst. S tím bych souhlasil, ale ochutnání se považuje za jídlo! Takže to si mám podle nich nabrat na lžičku a vyběhnout s tím ven?
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Tatarský biftek

Příspěvekod Mirďa » 11 říj 2012, 15:41

No to mi povídej? A jak to člověče kuchař zkouší, jestli je soli málo nebo moc? Bych neměl odvahu někomu něco uvařit, abych to průběžně nezkoušel a neladil k dokonalosti!
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Tatarský biftek

Příspěvekod drobek » 11 říj 2012, 15:55

Já taky ne, to prostě nejde. Snad proto se ochutnává tak, že se do jídla strčí prst a olízne. Nejdřív se ale musíš rozhlídnout, jestli někdo nekouká.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

PředchozíDalší

Zpět na Hovězí maso

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron

x