Golemův hněv dle Ivana Rebensteigera z Prahy

a vše co k tomu patří a to jsou i přílohy

Re: Golemův hněv dle Ivana Rebensteigera z Prahy

Příspěvekod drobek » 23 lis 2012, 21:24

Ivan žil střídavě tady v Boise a na jeho původně ruině kdesi u Nymburka. No ruině, byla to ruina když to koupil a dost se na tom nadřel, kde bral sílu nevím. Netušil jsem, že má zřejmě rakovinu žaludku, neudržel v sobě jídlo a pití. Až přišel den, kdy se mu udělalo zase špatně, byl v Čechách, odjel na kliniku a tam pod lékařským dozorem skonal. Víc podrobností nevím, tohle mi řekla jeho žena Ivanka. Měl jsem ho rád, i když znám spoustu lidí co ho nemohli vystát, byl dost svéráz, ale snad právě to mně k němu táhlo. Viděl jsem fotky jeho výtvorů včetně soch z ledu, viděl jsem jeho obrázek s Julií Child, když hostoval v jejím pořadu, to jsem se dovídal pomalu a zvolna, moc o sobě nemluvil. Měl rád zbraně všeho druhu, noži počínaje, přes sbírku pistolí až k samopalům, nebo jak se tomu říká.
Podívám se do Psa po jeho článcích, nevím jak je možné že mi to uteklo, snad jen proto, že já jezdil s truckem po Americe a neměl sebou počítač. Samozřejmě bych to rád měl, ano do zdejšího fóra se to nevejde, ale já existuju taky jako malekmi zavináč eml.cc, tam by to mělo projít. Děkuju moc, Drobek alias Michal.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Předchozí

Zpět na Hovězí maso

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron

x