Ivanův guláš

a vše co k tomu patří a to jsou i přílohy

Ivanův guláš

Příspěvekod drobek » 02 led 2013, 20:39

Já vím, že gulášů je spousta, já vím, že jsme ho vlastně "ukradli" Maďarům, ale taky vím, že ten původní maďarský byla spíš hustá polífka. Až našinci dotáhli guláš na hranici mistrovství.
Dovoluju si tvrdit, že když jednou člověk pochopí prapodstatu tvorby, nic ho nezarazí v dalším rozletu a vynalézání dalších receptur. Ovšem je také pravda, že guláš je pokládán za jeden z kuchařských "majstrštyků". Ochutnal jsem jich v životě dost a některé si vznešeného jména guláš nezasloužily.
Tak a teď vám tu předkládám guláš mého zesnulého kamaráda Ivana Rebensteigera, kuchaře který to dotáhl k mistrovství a mám dojem, že když už tam byl přestalo ho to bavit. Už nebylo co objevovat. Bohužel své vaření nosil v hlavě, zápisky pokud vím nejsou, protože svého času, než jsem to dal sem, jsem byl jediný kdo recept na Golemův hněv znal. Vůbec, Ivan byl - no, někdo říkal že blázen, já si ho vážil pro to, že byl schopen dělat věci na které bych si už netrouf. Jako když byl executive chef v Seattlu (executive chef je úplná hlava exkluzivních restaurací, zodpovědný i za sestavu jídelníčku a objednávání surovin, prostě ten až úplně nahoře). Bydlel, protože to byl on, na plachetnici v přístavu v Seattlu. Jednoho večera šel z práce domů a tam kde měl být jeho "dům" čouhal z vody jen stěžeň. To byl Ivan. Ale k tomu guláši.

Co potřebujete:

90 dkg hovězí kližky nakrájené na kostky
90 dkg cibule, usekané
2 velké papriky, beraní rohy, (obyčejné papriky nemají moc chuti ale v nouzi je lze také použít), zbavené semínek a nakrájené na proužky
3 rajčata, oloupaná a bez semínek, nebo 3 lžíce rajského protlaku, nebo 1 hrnek rajské šťávy, nebo 2 hrnky salsy
3 lžíce sádla
3 lžíce maďarské papriky
1 lžíce kmínu
1 lžička majoránky
10 stroužků česneku, jemně nasekaných
po 1 lžičce soli a pepře, později dle chuti
3 hrnky vývaru nebo vody

A co s tím:
Maso osolíme, opepříme a opečeme na sádle na prudkém ohni. Maso vyjmeme a na témže tuku na mírném ohni osmahneme cibulku dozlatova, zaprášíme paprikou, lehce osmahneme, podlijeme vývarem či vodou, dáme zpět maso a vše ostatní. Dusíme asi hodinu za občasného zamíchání a eventuálního dolití vody a až je maso měkké odstavíme z plotny.

Guláš je nejlepší druhý den, kdy jej ohřejeme v kastrolku kde jsme napřed přivedli do varu trochu vody. (Guláš se pak nepřichytí ke dnu, jako když začínáme se studeným hrnkem a studeným gulášem.)

Omáčka z rozvařených paprik a cibule je dostatečně hustá. Na správný guláš nepoužíváme k zahuštění žádnou mouku nebo zápražku, která je ale přijatelná v paprikáši a podle některých receptů i v perkeltu.

Podáváme se spaetzlemi, nebo s nudlemi. Guláš s knedlíkem, nebo s krajícem žitného chleba ale taky není k zahození.
Tradičně se dává houskový knedlík, já to jednou zkusil s bramborovým, to když nám na vandru v boudě došel chleba a aj, bylo to dobré.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Ivanův guláš

Příspěvekod Mánek » 02 led 2013, 21:01

Drobku, tohle už je spíš perkelt, než guláš po česku. Ale neva, já rád obojí. Apropo, na TV Paprika se mi u hungaria kuchařů líbí, že ať začnou připravovat jakýkoliv recept, vždy jim z toho nakonec vyjde perkelt! :D
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Ivanův guláš

Příspěvekod drobek » 03 led 2013, 00:07

Mánku, na rozdíl od perkeltu tady není zakysanka.
Maďarský guláš tak jak mám na něj recept od Josepha Wechsberga "Jak se vařilo za Rakouska" má v sobě papriky a rajčata. Fixluju ho tím, že do něj přidávám zeleninové lečo, bez vajec a uzeniny.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová


Zpět na Hovězí maso

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron

x