Ďábelské koule

a vše co k tomu patří a to jsou i přílohy

Ďábelské koule

Příspěvekod drobek » 22 čer 2012, 20:07

Byla jednou jedna hospoda, no ona vlastně ještě je, kde měli tohle jídlo na jídelním poledním lístku, ani nevím jak se jmenovala, podle původního majitele se tam říkalo „U Rumpála“. My bydleli hned vedle a v koupelně bylo slyšet cinkání sklenic z výčepu. Protože to bylo na polovině cesty z Aniččiny a mojí práce scházeli jsme se tam na oběd a ďábelské koule byly naše nejoblíbenější.
Běžel čas, my se octli v Americku a na koule zůstala vzpomínka z mládí.

koule.jpg
koule.jpg (62.88 KiB) Zobrazeno 5164 krát


Až před pár dny jsem si řekl, že je čas se vrátit do minula a koule znovu vynalézt. Je to tak strašně jednoduché, že mně to nenapadlo dřív. K tomu ani nemusím udávat množství ingrediencí, protože – no to dá rozum kolik čeho. Posuďte sami.

Na koule směs mletého hovězího, vepřového, strouhanka, vejce, sůl a pepř. Kolik masa nepíšu protože to záleží na tom jaký máte hlad, a kolik strouhanky a vajec zase na tom kolik bude masa.

Z toho uhňácejte koule tak o něco větší než ping pinpongový míček nebo tak, opečte do hněda v hrnci a dejte stranou, nemusí být úplně skrz naskrz hotové, ještě se budou vařit.
Pak na tom oleji osmahněte cibuli do průhledna, přidejte papriky, když změknou přidejte rajčata a ty koule. Jestli je málo tekutiny, a ono bude, přidejte rajskou šťávu. Proč to vůbec píšu, prostě zeleninové lečo a ty koule povařte. Protože mají být ďábelské, přidejte nějakou pálivost, já měl po ruce chipotle v adobo omáčce, prý jsou už v Česku k dostání.
A až je to dost uvařené a koule hotové, přidejte, už bez vaření spoustu zakysané šlehačky (u nás sour cream). Je zajímavé, že dokud jsem nevěděl že se zakysaná šlehačka nesmí vařit nikdy jsem s ní neměl sebemenší problém.

Co k tomu? Jedině knedlík.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Ďábelské koule

Příspěvekod j3david » 24 čer 2012, 10:33

Jé = přesně tohleto, akorát bez knedlíků mi předkládali v Belgii (Valon) jako lokální specialitu.
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

Re: Ďábelské koule

Příspěvekod j3david » 24 čer 2012, 10:44

Taky jsem se tam dověděl, že "French Fries" vůbec nejsou francouzské, belgičani jsou na to hrozně citliví. Prý je "vynalezli" belgičtí lovci krevet kteří si krevety nemohli dovolit a celý úlovek z existenčních důvodů museli prodávat. Proto si brambory nakrájeli na hranolky o velikosti krevet a osmažili si je. Takže v Belgii jsou "French Fries" citlivé téma. No ale v českých hospodách "americké brambory" je taky k popukání ... kdyby to viděl američan asi by smíchy puknul. Další příklad - máme ve firmě Holanďana. Žije v česku. K infarktu jej málem pivedl "holandský řízek". Ale v americku vyráběné "kolache" jsou taky dost originální. Viděl jsem i variantu s mletým masem - a to v české komunitě :=0
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

Re: Ďábelské koule

Příspěvekod parles » 24 čer 2012, 23:06

No to je jako španělský ptáček, to taky známe jenom u nás!
To nejlepší teprve přijde!
Uživatelský avatar
parles
Grillmeister
 
Příspěvky: 195
Registrován: 05 lis 2010, 08:21
Bydliště: Děčín


Zpět na Mleté maso

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron

x