Hledám a pátrám

Hledám a pátrám

Příspěvekod drobek » 05 pro 2010, 18:29

přivezl jsem si z Mnichova dvě plechovky lišek, hodlal jsem z nich udělat děsně dobrou a v místních restauracích drahou omáčku. Jenže nevím přesně jak, a když je to taková vzácnost, přece z nich neudělám smaženici. :?
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Hledám a pátrám

Příspěvekod jaga » 05 pro 2010, 20:01

Ahoj drobku, loni rostlo moooc lišek na Vysočině, dělala jsem z čerstvých bílou omáčku, na másle zpěnila jemňoulince nakrájenou šalotku, na to podusit lišky, sůl, pepř a zalít šlehačkou se lžící hladké mouky, povařit a k tomu široké domácí nudle a maloučko parmazánu, bylo to velice jemné a veeelice jedlé...zbytek lišek jsem zamrazila, byly výborné i z mrazničky...ale americkou, děsně dobrou omáčku neznám, třeba se vaří jinak ;) zdravím
Uživatelský avatar
jaga
Grillman
 
Příspěvky: 115
Registrován: 05 lis 2010, 17:55
Bydliště: Olomouc

Re: Hledám a pátrám

Příspěvekod drobek » 05 pro 2010, 20:48

Ale to je ono! Já to znám z Německa, takže to musí být ono. A ta trochu parmezánu, jasně to je ten trik. Moc a moc děkuju, už to tisknu.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová


Zpět na Hledám recept

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron

x