Nápověda nově příchozím

Re: Nápověda nově příchozím

Příspěvekod mrtvola » 07 lis 2010, 21:11

Moc hezky mě tu přivítal Drobek i Mánek. Hledala jsem tlačítko "reply", ale nenašla a soukromou zprávu zatím psát nemůžu, tak jim aspoň děkuju tady za hezké přivítání i za to, že mě tu v tom dušičkovým čase chtějí.
A tak zdravím všechny staré známé (Manano :D). Doufám, že z toho pro nás všechny bude brzo stejný azyl jako byl roky Lab.
Uživatelský avatar
mrtvola
Učedník
 
Příspěvky: 2
Registrován: 05 lis 2010, 14:04
Bydliště: Šumava

Re: Nápověda nově příchozím

Příspěvekod Brutzel-Svejk » 07 lis 2010, 21:18

mrtvola píše:Moc hezky mě tu přivítal Drobek i Mánek. Hledala jsem tlačítko "reply", ale nenašla a soukromou zprávu zatím psát nemůžu, tak jim aspoň děkuju tady za hezké přivítání i za to, že mě tu v tom dušičkovým čase chtějí.
A tak zdravím všechny staré známé (Manano :D). Doufám, že z toho pro nás všechny bude brzo stejný azyl jako byl roky Lab.


I ja te vitam na nasem Foru a preji nam dlouhy cas spolecneho grilovani/vareni a hlavne vymeny nazoru o nasem Hobby a zivote.

Tlacitko Reply je ve uzivatelskem panelu. U soukromych zprav. Jak uz jsem jednou rekl ucim se s vami.
Kdybych k tomu měl ještě sílu, nedělal bych vůbec nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Brutzel-Svejk
Bakalář
Bakalář
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 16 srp 2010, 19:25
Bydliště: Nemecko

Re: Nápověda nově příchozím

Příspěvekod drobek » 08 lis 2010, 00:15

Mrtvolo, pod zprávou máš tlačítko "Rychlá odpověď", to je ono, aspoň u mně.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Nápověda nově příchozím

Příspěvekod parles » 08 lis 2010, 13:32

Mánkovi děkuji za pěkné uvítání a těším se na inspirativní chvíle v novém prostředí. Už na první pohled je to tu moc zajímavé. Musím se ale ještě hodně učit, abych to všechno zmáknul a o nic nepřicházel. Zdravím!
To nejlepší teprve přijde!
Uživatelský avatar
parles
Grillmeister
 
Příspěvky: 195
Registrován: 05 lis 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: Nápověda nově příchozím

Příspěvekod jaga » 08 lis 2010, 21:37

Ahojte všichni, kvůli kterým jsem chodila na starého Labužníka. I já děkuji Mánkovi za přivítání, těší mě, že je tady mrtvola, chyběla mi velice, a děkuji i drobkovi, že jsou tyhle stránky. Je tu cítit člověčina, jako z Labu kdysi. Osobně se neznám s nikým, ale jste mi blízcí :-). Všechny zdraví baba jaga :-)
Uživatelský avatar
jaga
Grillman
 
Příspěvky: 115
Registrován: 05 lis 2010, 17:55
Bydliště: Olomouc

PředchozíDalší

Zpět na Vzkazy tvůrcům této stránky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron

x