WOK

Přetěžký může být život labužníka.

Re: WOK

Příspěvekod bocianka » 03 říj 2011, 10:36

Tak to už se těším moc,moc....
bocianka
Grillman
 
Příspěvky: 132
Registrován: 05 lis 2010, 19:16
Bydliště: Kolín

Re: WOK

Příspěvekod Manana » 12 říj 2011, 16:18

Nezapomeňte, že pod wok musí bejt pořádnej hořák s pořádným médiem. Já jsem měl wok ještě když byl v Praze svítiplyn a sporák Mora, kterej měl u velkého hořáku i středový kroužek, to se to wokovalo! Šup sem a šup tam a maso bylo nasucho opečené. Pak to změnili na zemní plyn, prý výhřevnější, ale to už jsem s wokováním přestal, protože na tom se to dusilo a dusilo až dotvrda a bylo to k ničemu. O zakouřeně pečeném masu ve woku se mi už jen může zdát, to na tom svítiplynu jsem jen wokem šoupnul kousek vedle hořáku, obsah woku okamžitě chytil plamenem, maso jsem krásně voňavě opekl a v pravý čas přiklopil poklicí abych udusil oheň a zázraky se mohly konat denně. Polévka z Prsou Princezny Jang Kuej Fej byl můj majstštyk: napřed se udělala dobře naložená princeznina prsa tím způsobem jak jsem popsal, byly to větší kousky kuřete i s kostma, který to opečení provoněly, hosti to okousali, kosti nenaházeli psům, ale mně do misky, já je pak naházel do polévky ka ndži, co se stále táhla na plotně a házely se do ní různé odřezky od zeleniny po maso, a na závěr večeře, jak je v Číně dobrým zvykem jsem podával proslavenou polévku z princezniných prsou a všichni se olizovali a většina, ač už notně přežraná a narvaná k prasknutí, si říkala o přídavek. A zemní plyn mi úplně znemožnil takové lahůdky dál připravovat.
Utz a wach!
Manana
Siempre remitir a mañana lo que puedes hacer hoy.
Uživatelský avatar
Manana
Kuchař
 
Příspěvky: 60
Registrován: 05 lis 2010, 08:56
Bydliště: Šumava

Re: WOK

Příspěvekod drobek » 12 říj 2011, 21:18

Naprosto souhlasím s Maňanou, přímo žár je nutný aby wok rozpálil, obyčejné rozehřátí nestačí. Hřeje se to dole uprostřed a vysoké stěny woku stačí na to aby chladl.
Sledoval jsem pořad Americas Test Kitchen, kde s tím dělali pokusy s infra teploměrem. Opravdu jediný způsob jak ve woku vařit, pokud přísun tepla není dostečný je - vůbec to ve woku nedělat. Opatřit si pořádnou pánev, litinovou, která má tepelnou "setrvačnost" nebo se silným dnem a postupovat jako při vaření ve woku.
A to už vůbec nemluvím o woku kde se stěny rozpalují do červena a jídlo se "vaří" jen vteřiny. To je totiž druhý způsob jak s wokem pracovat.
Já se poučil a wok naši kuchyni opustil navždy. :(
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Předchozí

Zpět na Kde koupit či sehnat ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

x