Kudlanka

Re: Kudlanka

Příspěvekod jaga » 09 led 2011, 00:09

tak to budu držet fšecky palečky, aby to dopadlo a ste se tady objevili, já jsem ještě na žádné vařící slezině nebyla, ale všechno je jednou poprvé a lidi, co sem i tam chodí, mi jsou blízcí, tak snad i v realitě :) ráda vás poznám osobně
Uživatelský avatar
jaga
Grillman
 
Příspěvky: 115
Registrován: 05 lis 2010, 17:55
Bydliště: Olomouc

Re: Kudlanka - Kdo si počká, ten se dočká...

Příspěvekod bocianka » 09 led 2011, 08:56

Drobečku, moc Ti přeju aby to dopadlo. Nevím jak moc dlouho čekáš na vyřízení, ale tady si instituce dávají na čas, i když mají lhůtu pro vyřízení, vždy se najde něco, proč tu lhůtu nedodržet. Ale snad se budou chtít vytáhnout, vždyť se jedná o důchod do Států. DD HP DD HP :mrgreen:
bocianka
Grillman
 
Příspěvky: 132
Registrován: 05 lis 2010, 19:16
Bydliště: Kolín

Re: Kudlanka

Příspěvekod drobek » 09 led 2011, 17:21

Joj, bylo by to krásné. Nejdřív to zůstalo videt na tom, že podnik kde jsem pracoval už neexistuje a tudíž mi nemohou zaměstnání potvrdit. To sakra zahodili můj zápočtový list? Naštěstí tu mám mou starou občanku, udělal jsem kopii a bylo. Teď to visí na dvou měsících zaměstnání v Rakousku. Poslal jsem jim mou kartu nemocenského pojištění, visitku podniku pro který jsem pracoval, samozřejmě jen kopie, tak to snad k něčemu bude. CC Klaním se ti, vznešený úřade, už od září 2009. CC
Důchod do Ameriky ale ani omylem, kdyby to šlo sem, seberou mi místní 40%. Sami mi doporučili otevřít si v Čechách konto u místní banky a nechat to posílat tam. Konto mám, už dlouho :o a zatím za to musím platit, protože se tam nic neděje. :roll:
Ale třeba, jednou, možná, určitě BB
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Kudlanka

Příspěvekod bocianka » 09 led 2011, 22:16

No tak to Ti budu ty palce držet opravdu pevně. Český úředník je velký pán. Dva roky je už skoro dost, to by to mohlo letos vyjít. To víš, musíme šetřit, tak třeba doufají, že Tě to přejde. Ale Ty jim tu radost nedělej. :twisted: :lol: :twisted: :twisted: Vydržať!
bocianka
Grillman
 
Příspěvky: 132
Registrován: 05 lis 2010, 19:16
Bydliště: Kolín

Re: Kudlanka

Příspěvekod drobek » 09 led 2011, 22:59

Slibuju že neudělám. My starci musíme být pevní. :AD
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Předchozí

Zpět na Co se kde nevejde

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron

x