Pro štíhlou linii - z denního tisku -

Pro štíhlou linii - z denního tisku -

Příspěvekod Dag » 12 led 2011, 23:07

V praxi se osvědčuje vyšroubovat žárovku, která osvětluje vnitřek chladničky. Nejlepší je, udělat to hned po večeři. Tmavý a neosvětlený prostor Vás přestane lákat a Vy přestanete pátrat, je-li v něm něco k snědku.
Uživatelský avatar
Dag
Grillmeister
 
Příspěvky: 299
Registrován: 06 lis 2010, 00:08
Bydliště: Praha 6

Re: Pro štíhlou linii - z denního tisku -

Příspěvekod Mánek » 12 led 2011, 23:28

Daleko víc se v praxi osvědčilo mít v ledničce prázdno, řekl bych... Ale je fakt, že tam pořád někdo zapomíná zhasnout, to zase jo!
:AD
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Pro štíhlou linii - z denního tisku -

Příspěvekod gmp » 14 led 2011, 11:35

Mám zaručenej recepis - vytrhat zuby z huby! Mám to vlastnohubně ověřené. :shock: Miloš
Uživatelský avatar
gmp
Kuchař
 
Příspěvky: 67
Registrován: 10 lis 2010, 21:26

Re: Pro štíhlou linii - z denního tisku -

Příspěvekod jaga » 02 úno 2011, 12:49

tak jsem se pustila do úpravy své hmotnosti a to tak, že si nechávám vozit "Zdravé krabičky", tudíž lednička je téměř prázdná, v koutku se krčí jenom ghí a zbytek jahodové, vlastnoručně nasbírané a vyrobené marmelády...o to vášnivěji čtu a tisknu recepty a těším se, až si je uvařím...zatím se obloukem vyhýbám obchodům, restauracím a bytu mojí sousedky, odkud denně voní čerstvé jídlo...ach, jo...ale zase, za dva dny kilo dole, zatím to jde...tož pište ať se mám na co těšit
Uživatelský avatar
jaga
Grillman
 
Příspěvky: 115
Registrován: 05 lis 2010, 17:55
Bydliště: Olomouc

Re: Pro štíhlou linii - z denního tisku -

Příspěvekod penda » 02 úno 2011, 16:02

Nejúčinnější dieta je pevná vůle, 5x denně lehká strava, k pití čistá voda ochucená citronem a pohyb! Z vlastní zkušenosti za 19 neděl 12 kg dole. Začala jsem 19. července, kdy jsem měla 74,1 kg a 34,8 % tuku (na 173 cm výšky). 22. listopadu jsem byla na 62,1 kg a 29,8 % tuku. Dnes mám 61 kg a 28,7 % tuku ... jak kdy. Někdy jsem na 60 kg, někdy na 62-3, podle toho, jak se najím a vyspím. :) Důležité je, že se cítím velmi dobře, i když mi kamarád tvrdí, že vypadám jak reklama na anorexii... A hlavně - mám zpátky svůj šatník! :)
Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu.
Uživatelský avatar
penda
Kuchtík
 
Příspěvky: 26
Registrován: 18 pro 2010, 22:15
Bydliště: Nové Město na Moravě

Další

Zpět na Co se kde nevejde

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron

x