Povodně 2013

Re: Povodně 2013

Příspěvekod j3david » 07 čer 2013, 11:39

Vítej doma Drobku. Podobných nesmyslů potkáš ještě daleko více.
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

Re: Povodně 2013

Příspěvekod svato » 07 čer 2013, 22:45

V Bratislave už je po všetkom, voda rýchlo klesá a syn s nevestou obišli úplne "nasucho", vrátane záhradky. Situáciu v meste zachránili vysoké povodňové zábrany, inak by bolo v centre vyplavené všeličo a nižšie po prúde pomohla priehrada, zadržala dosť vody a do starého koryta sa púšťalo menej. :)
Drobku, držím Vám palce, úradné vybavovačky ma privádzajú do zúrivosti. ddd
Uživatelský avatar
svato
Grillman
 
Příspěvky: 104
Registrován: 11 lis 2010, 16:35

Re: Povodně 2013

Příspěvekod drobek » 08 čer 2013, 07:13

Je, a představ si, že v únoru kdy jsem se bavil s konzulátem v Los Angeles to ještě tahle hovadina nebyla. Jinak bych si o to vízum zažádal už tam. Taky potřebuju potvrzení o tom, že nejsem občan ČR. O to jsme žádali taky v únoru, ještě ho nemáme a mělo to trvat měsíc. Zbývá doufat, že tahle hovadina zmizela v propadlišti dějin a dnes ho nikdo chtít nebude. Mělo by být jasné, že když jsme se v roce 1999 stali občany USA tak jsme i ztratili české občanství. Jó, připadá mi to složitější než když nám v roce 1984 dali pasy, popřáli hezkou dovolenou s poznámkou nevracejte se.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Povodně 2013

Příspěvekod Mánek » 08 čer 2013, 08:22

Taky se mi zdá, že jednodušší bylo zdrhnout než se vrátit...
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Povodně 2013

Příspěvekod j3david » 08 čer 2013, 08:38

Přesně - toto patří na stránky o grilování .... vždyť oni tě ty úřady grilují! Vydrž! Chce to vytvořit pevnou kůrčičku na povrchu a vevnitř zůstat krvavý. Ježiši jak já ti rozumím a jak já s tebou cítím. Vypráskat je všechny do rozvodněné Vltavy. Já jsem byl nedávno v noci na dálnici přepaden a okraden mimo jiné i o všechny doklady. Bylo to ve čtvrtek. V pátek ráno jdu na úřady blokovat pas, řidičák a občanku .... a oni neměli úřední hodiny!!! Takový cirkus tam ještě nezažili. Pomohlo když jsem začal telefonovat ministrovi vnitra ... ne že bych se s ním znal, ale sehrál jsem to úspěšně.
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

PředchozíDalší

Zpět na Co se kde nevejde

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

x