Jak to je?

Jak to je?

Příspěvekod j3david » 07 zář 2015, 08:39

Tak jsem včera dostal výhružný mail „Vážený uživateli stránky grilování a barbecue, je třeba zvýšit návštěvnost jinak budu donucen Vaš Account vymazat.“ Je mi z toho trochu smutno. Jsem na foru denně, mám ke dnešnímu dni 206 příspěvků, jsem na šestém místě. Je pravda že už nejakou dobu „mlčím“, ale to je tím, že mám náročný rok, doma se moc neohřeju a na cestách hold žádný nový recept nevymyslím. Něco bych pravda napsat mohl opět z cest, ale k tomu musí být ta správná nálada, inspirace a především čas a chuť. Jsem ale v posledním roce honěn jak nadmutá koza a nic z výše jmenovaného nepřichází. Takže mne vymažte, když to musí být. Když necháte jenom členy kteří mají nad 1000 příspěvků, zůstane jenom Drobek a Mánek. Tak trochu je mi z toho smutno a nerozumím tomu. Taky diskusi kolem FB. Asi mi něco uniklo. Já na FB jsem, přesto se na „grilovací forum“ nejméně jednou denně (když nesedím v letadle) připojuju. Vlastně jsem na foru častěji než na FB. :( :( :(
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

Re: Jak to je?

Příspěvekod drobek » 07 zář 2015, 09:23

Jardo, já sem chodím taky a několikrát denně. Mám nastaveno bbq jako stránku kde se mi browser otvírá. Že nepřidávám recepty je tím, že se snažím zhubnout a tím pádem vařím jinak, k barbecue jsem se letošní léto moc nedostal, opravdu se mi špatně chodí a na klopýtání po trávníku se necítím.
No a ten mail jsem dostal taky a dost naštvaně jsem na něj Jožimu odpověděl. Když mně smaže, budu smazanej a nezabiju se.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Jak to je?

Příspěvekod Mánek » 07 zář 2015, 12:55

Návštěvnost se nezvýší ani direktivně, ani vyhrůžkami, ani smazáním těch, kteří sem jenom nakouknou bez přihlášení. To je celkem nešťastný přístup... A navíc nevím, proč tolik záleží na návštěvnosti!? Peníze za to žádné nejsou, smrt taky nikomu nehrozí a vyhazov z práce za "nízkou sledovanost" taky ne. Nejde o život, jde o hovno!
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Jak to je?

Příspěvekod Mánek » 07 zář 2015, 13:01

Já sem taky přijdu několikrát denně, takže vím, že lidé sem chodí hlavně jako návštěvníci. I když nic nenapíší a nepřidají žádný recept, tam myslím že návštěvnost je docela slušná, na to že tu chcípnul pes... Místo té zbytečné informace, že tu bylo nejvíc lidí před dvěma lety dne toho a toho, v tolik a tolik hodin a minut, by bylo lepší normální počítadlo návštěv, možná by tam bylo líp vidět, jestli ta návštěvnost je nebo není. FB prostě je, s tím nic nikdo nenadělá. A jak se tak dívám, i tam to pomalu upadá.
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Jak to je?

Příspěvekod drobek » 07 zář 2015, 13:52

Jo, tak to máš pravdu Mánku, taky je tam na "Západní frontě klid" :lol:
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Další

Zpět na Co se kde nevejde

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron

x