Něco pro Drobka.

Grilování v nejtěžších podmínkách. A třeba i bez masa. Pište o vašich snech i o skutečnostech.

Něco pro Drobka.

Příspěvekod zlomax » 10 srp 2011, 13:11

Dnes si to tak hrnu po dálnici z Prahy na Liberec. No a někde u Mnichova Hradiště dojíždím dodávku. Dojíždím, dojíždím a koukám jak vyoraná brambora na značku. Né auta ale poznávací. Ona totiž byla z Texasu a tak jsem to auto začal předjíždět. Zhruba na úrovni řidiče šahám za přední sklo a ukazuji tomu druhému značku z Idaho co mám od Drobka. Ihned se začal smát a ukazovat palec nahoru. Díky Drobečku.
Uživatelský avatar
zlomax
Kuchař
 
Příspěvky: 70
Registrován: 05 lis 2010, 10:00
Bydliště: Chrastava, Mostní ul, Turecko

Re: Něco pro Drobka.

Příspěvekod drobek » 10 srp 2011, 14:30

Jó dějou se věci na tom světě. To já si takhle jednou jel Kalifornií, a předjíždí mně truck a na nárazníku TIR. Zavolal jsem na něj na CB, samozřejmě to byl Čech. Měsíc na to jsem měl na předním nárazníku stejnou modrou ceduli. Hodnej kluk. Policajti se mně ptali co to je?
Dneska už truck nemám, ale značka je dobře uložená. Přemýšlím ji dát na náš rekreační přívěs, jestli to ovšem není zneuctění.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová


Zpět na Zážitky z vašich cest

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

x