Závěrečná zpráva o letošní dovolené.

Grilování v nejtěžších podmínkách. A třeba i bez masa. Pište o vašich snech i o skutečnostech.

Závěrečná zpráva o letošní dovolené.

Příspěvekod drobek » 16 črc 2012, 19:59

Rozhodl jsem se, a bylo to snadné rozhodování, přidat do zážitků z cest tuhle „fotoreportáž“ o letošní dovolené. Máme všichni různé oblíbené formáty jak ukázat přátelům obrázky, já mám nejradši tenhle.
Přiznávám, musím, jinak to nejde, že zbytky mé trampské duše trpí pobytem v těchhle luxusních hotelích. Tenhle neměl pět hvězd ve znaku, pyšnil se čtyřmi diamanty.
Já tenhle luxus nepotřebuju, necítím se tam zrovna moc volně. Anička dělala co mohla, já taky, ale radši bych byl v nějakém hotýlečku někde v jižních Čechách, nebo i někde jinde. Člověk nemůže mít všechno a tak jen vzpomínám na to, co říkal kamarád Bidlo před třiceti pěti lety – stáří klepe na dveře. Mrcha už vlezlo dovnitř. Tak se podívejte prosím, je to tady:
http://www.youtube.com/watch?v=J34ExFHm5nQ
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Závěrečná zpráva o letošní dovolené.

Příspěvekod Mirďa » 16 črc 2012, 20:15

Ách jo, tam já se snad nikdy nedostanu, to bych musel prodat mnoho a mnoho grilů a k tomu milión doplňků :cry: Ale je vidět že jste si to tam užili a to je dobře, to Vám přeju ze srdce.
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Závěrečná zpráva o letošní dovolené.

Příspěvekod drobek » 16 črc 2012, 22:08

Ách jo, a já si zase tiše zoufám, jestli jen našetříme na dovolenou Doma příští rok. Doma rozuměj s velkým D, Doma. :(
Jak tak běží čas od dopoledne kdy jsem to sem dal, vzpomínám na další detaily. Jeden, pro našince důležitý, je pivo.
Jak koukám, je to dost krajové. David psal, jak v Monterey pijí Bohemii, já na mých cestách jsem to nikoho pít neviděl, dokonce letos ji ani neměli v repertoáru. V Mazatlánu se pije hlavně Pacifica, no, je to místní, měli by to podporovat. V Cabu se pije Pacifica a Tecate. Budiž, Mazatlan je 18 hodin po moři, to je blízko. Ale Tecate je dost daleko, tak proč? Že by jim chutnalo? No, já ho piju taky. Ale po mexicku, na plechovku 1/4 malé limetky, asi jako ping pongový míček ne-li menší, tady se jim říká key lime. A teď, světe drž se, pár zrnek krystalové soli. Asi je to jako u jídel, sůl pozvedne chuť a ostatně limetky taky. Ovšem nesmí se to přehnat. HP
Nikdo krom Američanů nepije "oblíbenou" Coronu, která se nechutností téměř vyrovná americkému Budweiseru (neplést prosím s Budvarem!!!). Tady se každoročně pořádá soutěž mezi hospodami o nejstudenější pivo, a shodou okolností je to právě tohle. Tomu bych rozuměl, když je to tak studené, není cítit ta "lahodná" pachuť. Ale já bych pro to nehlasoval, já to dokonce ani nechci ochutnat. Normální je, že mi v hospodě přinesou půllitr co byl v mrazáku, a kdy do něj natočí pivo, tříšť na něm plave. Musím si říct extra o sklenici pokojové teploty. Někteří to i chápou. :lol:
Vyhrávají už tradičně hospody, kde mají pivo kolem -5°, na pivu plave ledová tříšť. No to mi řekněte! :o
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Závěrečná zpráva o letošní dovolené.

Příspěvekod drobek » 17 črc 2012, 17:30

Ahoj tam daleko....
fotky úžasné,joo tam bychom se taky rádi podívali,ale kam myslíš , že v sobotu jedeme??

Včera jsme absolvovali pohřeb Funíčka,Bidlo mluvil na obřadu,moc pěkně...kluci hráli, pak se sedělo v hospůdce.Přišlo plno kamarádů,ale raději se scházet jinde....
Doufám,že nevadí,že o tom píšu na tento web....

Hadi
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová


Zpět na Zážitky z vašich cest

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron

x