Konečně kempovací víkend.

Grilování v nejtěžších podmínkách. A třeba i bez masa. Pište o vašich snech i o skutečnostech.

Re: Konečně kempovací víkend.

Příspěvekod Mirďa » 06 zář 2012, 07:28

Drobku to mi nedělej, jak to vidím ty fotky, tak už bych tam chtěl být a nasát kus té historie. No tak to budu muset prodat hóóodně grilů, než na to našetřím :cry: Ale rok je dlouhý a kdo ví, třeba se to povede. I angličtinu bych zdokonalil ať se na letišti domluvím s imigračním úředníkem :lol:
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Konečně kempovací víkend.

Příspěvekod drobek » 06 zář 2012, 14:39

Nojo, já vím, že to není jednoduché, cesta je drahá. Zajímavé je, že z Česka sem a v korunách to přijde levněji než odtud v dolarech. :( Přesto stále doufáme, že se tam napřesrok v květnu dostanem, i když se budem muset zadlužit. A pak, joj to bude radosti, Mánka znám, ostatní ne a je nejvyšší čas s tím něco udělat. CC
Nabídka ovšem platí, máme ložnici extra, dvě postele taky a strávníci navíc? Žádný problém, to přece všichni známe. Tak pánové a příslušné dámy, klíč od domu je pro vás na věšáčku u dveří, auto je natankováno, jen vyrazit. BB
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Konečně kempovací víkend.

Příspěvekod iva » 06 zář 2012, 16:34

Michale, my se přece taky známe... :cry:
Mirďo, bez obav! S imigračním úředníkem se v San Francisco domluvil i můj zákonitý, který neumí anglicky ani slovo. Tedy umí jen pár věcí, které se týkají laboratorních přístrojů a computerů. :lol: Ale fakt je, že jsme byli s cestovkou, takže moc zvědaví nebyli a krom toho jsme měli řádné vízum.
Uživatelský avatar
iva
Grillman
 
Příspěvky: 137
Registrován: 05 lis 2010, 10:06
Bydliště: Oleška - Středočeský kraj

Re: Konečně kempovací víkend.

Příspěvekod drobek » 06 zář 2012, 22:10

Ivo, vždyť já vím že se známe, to jsem mluvil k pánům co neznám, teda osobně. Však se to změní. :AD
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Předchozí

Zpět na Zážitky z vašich cest

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

x