Konečně kempovací víkend.

Grilování v nejtěžších podmínkách. A třeba i bez masa. Pište o vašich snech i o skutečnostech.

Re: Konečně kempovací víkend.

Příspěvekod Mirďa » 05 zář 2012, 15:30

To mi ani neříkej, to moje kovbojské srdece těžce krvácí! Kdysi za lepších časů jsem se chystal na mistrovství světa v kovbojsklé akčná střelbě do USA - Nové Mexiko. Nějak z toho sešlo a teď není dost dobrá doba, ale hned bych vyrazil, to mi věř!
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Konečně kempovací víkend.

Příspěvekod j3david » 05 zář 2012, 15:56

Drobku - nerikej dvakrat, jinak si sbalim spacak a pristi podzim mne tam mas. Ty mesta duchu mne inspiruji a lakaji :-)
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

Re: Konečně kempovací víkend.

Příspěvekod Mirďa » 05 zář 2012, 16:08

Tak pozor, to už je výzva! Žeby Evropská expedice za poznáním historie divokého západu? K tomu se seznámit s grilováním v Americe naživo. hmm asi prodám dům, auto, zavřu krám ..... Bych si do kufru i historický kostým sbalil ať tam zapadnu!
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Konečně kempovací víkend.

Příspěvekod drobek » 05 zář 2012, 21:50

Pánové, rádi uvidíme a uvítáme každého, o postel i žvanec není nikdy nouze. BB
Tady je úvod do galerie ghost towns v Americku.

Vítejte na GhostTownGallery.com!
To je naše kolekce více než 1800 fotografií ze 180 měst duchů a historických míst ve Spojených státech. Zde najdete fotografie západních měst, některá jsou zcela opuštěná, některá ještě živá:
staré doly
staré mlýny kde byla zpracovaná ruda
staré hřbitovy
a mnohem více.

http://www.ghosttowngallery.com/.

Tak, už máte letenky? Ne? Vaše chyba. :lol:
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Konečně kempovací víkend.

Příspěvekod j3david » 06 zář 2012, 05:10

Beru to jako výzvu! Ale musím na tom trochu pracovat, vidím to tak za rok. Před pár lety jsem měl možnost navštívit některé "Londonovské" místa v Kalifornii známé mi z knih, filmů ... Nebyly to sice přímo Ghost Towns, ale i tak to byl zážitek. Ale právě že to nebyly nějaké skanzeny a muzea ale pořád živé místa kdy si možná ani místní neuvědomují co tam mají. Přitom to není historie až tak vzdálená ... Sám se zajímám o historii mé rodiny a už jenom to, že jsem měl to štěstí ještě zažít mou prababičku která byla vlastně "vrstevníkem" této historie. Taky pradědečka, který hrál ve slavné kapele "Stryca Matalika" na zemské výstavě 1891. Vlastně když si to vše dám do časové souvislosti, ještě se mne to malinko dotýká. Jo - a taky v Texasu v tamější české komunitě (country zpěvák Billy Keeble :-0)... no vzpomínám moc rád. Takže ano - pro příští podzim vážně uvažuju navštívit Idaho.
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

PředchozíDalší

Zpět na Zážitky z vašich cest

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron

x