Strachotín, podzim 2011

Sejděme se a vidětme se.

Strachotín, podzim 2011

Příspěvekod Mánek » 19 zář 2011, 09:28

Poslední krásný zářijový víkend proběhlo malé, spíše komorní, setkání ve Strachotíně. Proč komorní? Protože na sraz dorazilo pouze šestnáct labužnických přátel, ale to vůbec neubralo na srdečné a přátelské atmosféře.

Obrázek

Počasí nám přálo celé tři dny, sluníčko krásně svítilo, hrozny zrály, mošt se lisoval, víno a burčák tekly proudem a procházka části zúčastněných uličkou vinných sklípků, která skončila návštěvou jednoho z nich, proběhla také k naprosté spokojenosti. Pod tímto dojmem vyrazily na obhlídku sklípků ještě další dvě nezávislé partičky, které se vrátily plné dojmů a s rukama obtěžkanýma burčákem.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

:AF

Svato přivezla candáta, který vážil čtyři kila,

Obrázek

a tak byl sfiletován a upraven dvěma různými způsoby. Jedna polovina byla udělána v pivním těstíčku s perníkovým kořením (recept: http://manek.bloguje.cz/904987-candat-v-pivnim-testicku-s-pernikovym-korenim.php), na druhou polovinu čekal mandlový trojobal (recept: http://manek.bloguje.cz/905278-mandlovy-candat.php.

Obrázek

Vrankovi dovezli kapra, kterého připravili na zelenině, a výborné jednohubky z kuřecího masa upečeného ve slanině.

Obrázek

Já jsem přivezl kuřecí galantinu a francouzský jablkový dort, Jaga připravila obrácený jablečný koláč,

Obrázek

a wydra se vytáhla ovocnou bábovkou a lilkovým salátem. Na stole se dále objevil nakládaný sýr, další saláty, dort,

Obrázek

Obrázek

a ještě spousta dalších dobrot, na které si teď hned nemůžu vzpomenout. Ona ta skleněná nemoc na mně přece jenom začíná dorážet stále agresivněji.

Projedli a propili jsme se třemi příjemnými dny, strávenými v bezvadné společnosti, a fantasticky jsme si to užili. No a tím končí má krátká zpráva a další komentáře nechám na ostatních "účastnících zájezdu".

Link na všechny fotky: http://album.fotoonline.cz/alba.php?view=album&kid=11&fid=13301

HP
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Strachotín, podzim 2011

Příspěvekod jaga » 19 zář 2011, 14:27

Mánek ve své skromnosti zapomněl dodat, že toho candáta, obě varianty, připravil vlastnoručně a tak skvěle, že i wydra obého kousek pozřela...pěkný víkend to byl, mezinárodní :D
Uživatelský avatar
jaga
Grillman
 
Příspěvky: 115
Registrován: 05 lis 2010, 17:55
Bydliště: Olomouc

Re: Strachotín, podzim 2011

Příspěvekod drobek » 19 zář 2011, 15:54

Lidi vůbec netušíte jak je mi líto že jsem tam nemohl být. :cry:
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Strachotín, podzim 2011

Příspěvekod Mánek » 19 zář 2011, 16:33

Neva, zase někdy příště! :)
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Strachotín, podzim 2011

Příspěvekod karminek » 19 zář 2011, 17:34

Drobku mě to není líto mě to s...e.
Uživatelský avatar
karminek
Učedník
 
Příspěvky: 12
Registrován: 05 lis 2010, 18:20

Další

Zpět na Srazy členů fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

x