Zářijové setkání

Sejděme se a vidětme se.

Zářijové setkání

Příspěvekod Mánek » 22 črc 2012, 19:01

Vážení a milí!

Rád bych se všech zeptal, kdo z vás (a v jakém počtu) by měl zájem zúčastnit se v září srazu v mém novém bydlišti, Moravském Berouně. Zatím není nic nabeton domluveného, k dohodnutí podmínek a podobně potřebuji znát alespoň přibližný počet účastníků. Setkání by se konalo v penzionu Gizita (http://www.penzion-gizita.cz/penzion/), který se nachází cca 3 km od Moravského Berouna. Na stránkách v záložce "kontakty" jsou i souřadnice pro navigaci.

Děkuji za rychlou odpověď, protože budu na netu jen do pátku dopoledne.


Všem moc pozdravů a těším se na vás!

Mánek

PS: Někteří dostali zprávu přímo na své mejly, ale protože jsou zde noví přátelé, dávám zprávu i sem. Pro účast se klade jen jedna podmínka: Dobrá nálada!

Info pro nové zájemce:
Jídlo si každý buď dovezeme hotové (každý, co umí nejlíp a chce dát ochutnat ostatním), případně si dovezeme suroviny, a jídlo se připravuje na grilu, v kotlíku a podobně na místě samém. Kdo něco umí úplně nejlíp, může naučit ostatní jak na to, formou takové malé prezentace. Viz např. http://album.fotoonline.cz/alba.php?view=album&kid=1&fid=13758, kde na jednom srazu předvádím rozborku kapra, a Andina, která se v té době zaměstnávala jako patoložka, se pokouší o totéž. Její konečný verdikt zněl, že člověk se pitvá daleko líp... CC banan;
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Zářijové setkání

Příspěvekod drobek » 22 črc 2012, 22:27

Já bych sem tam chtěl bejt, ale nebudu. Až napřesrok na jaře, když dá Pán Bůh zdraví a hlavně peníze. CC
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Zářijové setkání

Příspěvekod j3david » 23 črc 2012, 02:14

Noo - pro mne to vypadá lákavě, ale závazně to prozatím říct nemůžu. Přičemž ale jediné možné termíny by byly víkendy 8.- 9.9. nebo 15. - 16.9. to bych v tom případě měl zájem o dvoulůžkový pokoj, přijeli bychom s manželkou. Jiné termíny už vím že nemůžu, v tyto mne prozatím nic nikde nehoní. Ale najisto to teď opravdu potvrdit nemůžu. Ber to prosím jako takový předběžný zájem s pravděpodobností tak 70 procent.
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

Re: Zářijové setkání

Příspěvekod Mánek » 23 črc 2012, 07:10

Davide, zatím je to o zájmu, ať můžu domluvit podmínky. Ale termíny od všech beru v potaz, neboj! :)
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Zářijové setkání

Příspěvekod j3david » 24 črc 2012, 11:08

No tak prvni den z cesty doma a vse vypada jinak. "Odvolavam co jsem odvolal a slibuju co jsem slibil!" Srazu se nemuzu zucastnit ani v terminech ktere jsem vyse uvedl, takze definitivne se mnou (nami) nepocitejte. Zakaznici mi veli a urcuji kdy mam cas a kdy nemam. Nyni rozhodli takto. Je mi lito, snad pristi rok.
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

Další

Zpět na Srazy členů fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron

x