Doplňující informace ke srazu 1.-3.8.2014

Sejděme se a vidětme se.

Re: Doplňující informace ke srazu 1.-3.8.2014

Příspěvekod Brutzel-Svejk » 19 kvě 2014, 21:07

Ja už s panem volal.
Kdybych k tomu měl ještě sílu, nedělal bych vůbec nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Brutzel-Svejk
Bakalář
Bakalář
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 16 srp 2010, 19:25
Bydliště: Nemecko

Re: Doplňující informace ke srazu 1.-3.8.2014

Příspěvekod Mánek » 20 kvě 2014, 06:56

Pán, co se tam nachází, není majitel, ale - nevím co. Tudíž protože někteří z vás dostali od majitele odpověď podivného znění, poslal jsem mu mejla i já, v tomto znění:

Vážený pane Svobodo!

Rád bych si s vámi ujasnil některé věci. Já nejsem cestovka, ani pořadatel nějakého zájezdu, pouze chci zajistit tento termín pro setkání přátel z různých koutů světa. Protože absolutně netuším, kolik lidí přijede (počet je každý rok jiný, pohybuje se od 15 do 35 osob), proto si každý objednává ubytování sám za sebe.

Proto nechápu několik věcí, které bych od vás chtěl objasnit:
Na vašich stránkách je uvedena otevírací doba denně od 10:00 do 22:00. Ovšem je stále zavřeno, dozvonil jsem se až po třetí návštěvě. Pán si zapsal informace, které jsem mu dal, na kus papíru. Přitom jsem jej informoval, že jeden člověk již o ubytování požádal. Ovšem zápis ve foirmě "1 člověk, 1.-3.8" na tomtéž cáru papíru podle mne není rezervace ubytování! Nezajímalo ho ani jméno, ani neměl zapsáno číslo pokoje, na kterém má být ubytovaný. V tomto duchu se mi ozývají i další žadatelé o ubytování, pán s nimi hovoří ve stylu " no pokud chcete soukromí, dám vám tam plentu, žádný pokoj vám nemůžu zajistit, až přijedete, tak se to nějak udělá", a podobně. Jen s takovým přístupem doufám, že to nebude jako loni, a na WC bude toaletní papír, mýdlo a ručníky a na pokojích také.

Dále je na vašich stránkách krom telefonu uveden i e-mail. Ovšem ti, kteří na něj napsali se odpovědi dočkali až po telefonické urgenci. Ta byla opět v zajímavém stylu, "já mejly nečtu, protože jim nerozumím a neumím to".

Nyní se dostávám k tomu, co vy píšete jako odpověď žadatelům o ubytování. Co myslíte tím
Ok –po panu Paličkovi budeme chtít zálohu na každou 300,-Kč penzion bude kromě 3 pokojů pouze pro Vás?
Kde se na stránkách Gizity nachází informace o nějakých zálohách vybíraných předem? A pokud chcete nějaké zálohy vybírat, proč je tedy nepožadujete po těch, kteří si ubytování objednávají? Ovšem s tím, že jim nesdělíte pouze OK, ale číslo pokoje na kterém budou ubytovaní? My nepožadujeme celý penzion mimo tří pokojů, ale regulérně se lidé hlásí na ubytování, jeden po druhém. Pan Palička vám za to žádnou zálohu dávat nehodlá a ani nedá.

Rád bych tedy znal vaše odpovědi na moje dotazy.

Přeji hezký den!

Uvidíme, co na to pan majitel... ddd ccc
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Doplňující informace ke srazu 1.-3.8.2014

Příspěvekod drobek » 20 kvě 2014, 10:48

ANO!!! Krásné a jsem zvědav co ten dobrodinec na to. Hele, nemáme si pro jistotu vzít stan a spacáky? :lol:
Samozřejmě kecám, klidně i kdy neradi se odeberem do místního hotýlku.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Doplňující informace ke srazu 1.-3.8.2014

Příspěvekod Mánek » 20 kvě 2014, 11:19

Jo drobečku, kdyby ho město neuzavřelo "z provozních důvodů", se žádnou Gizitou bych ani nekomunikoval a dění by se odehrálo u mně a sousedů na zahradách! :D
Blbé je, že furt nevím, kolik je vás vlastně ochotných přijet, pak by se snad něco dalo vymyslet...
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Doplňující informace ke srazu 1.-3.8.2014

Příspěvekod Mirďa » 20 kvě 2014, 11:29

To začíná mít jeden obavy o kvalitu ubytování a servisu..... Inu vzhledem k tomu že stále nemám představu, jestli se na sraz vůbec dostanu, tak jsem zvědav jak to s tím pánem na Gizitě dopadne, jestli nakonec nebudou všichni ubytování někde jinde.... :lol:
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

PředchozíDalší

Zpět na Srazy členů fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

x