Doplňující informace ke srazu 1.-3.8.2014

Sejděme se a vidětme se.

Re: Doplňující informace ke srazu 1.-3.8.2014

Příspěvekod j3david » 20 kvě 2014, 23:24

Za mne ... tedy za nás i s mou lepší polovičkou ... nenašel by se někde plácek na stan? A když bude dostupná nějaká toaleta budem úplně spokojení a nemusíme se doprošovat. Sprcha by už byl mastňásky vrchol přepychu.
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

Re: Doplňující informace ke srazu 1.-3.8.2014

Příspěvekod drobek » 21 kvě 2014, 09:17

Na Gizitě je místa pro celý tábor, ovšem co na to majitel nevím. Ale snad by s ním byla řeč.

Co se Zajíce týče, inzerují venkovní posezení a grilování. Nevím jestli grilují oni nebo my. Pokoje jsou dražší, ale lepší. Ovšem nevím co na to hlavní organizátor, to je na něm. A taky co na to ostatní účastníci zájezdu.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Doplňující informace ke srazu 1.-3.8.2014

Příspěvekod Mirďa » 21 kvě 2014, 12:22

Vzhledem k tomu že Gizitu znám, tak trošku jeden může porovnávat... Špatné to tam vyloženě nebylo, byli jsme sami pro sebe v lese, ale zase hitparáda taky né... Prostě zapomenutý barák v lese....

David: koukám že nám vlastně ke štěstí stačí louka a latrína... :lol:
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Doplňující informace ke srazu 1.-3.8.2014

Příspěvekod drobek » 21 kvě 2014, 12:39

Mirďo, souhlas. Líbilo se mi tam, to jo, nelíbí se mi podivné okolky s rezervací letos. ???
Jako kdyby nás tam nechtěli a přitom tam jedeme s penězi v kapsách. Letos si kladou podmínku že budme pít jejich pivo, ne vlastní soudek jako loni. No a s tím jejich přístupem k servisu si tak říkám zda není od věci vzít sebou basičku lahváčů. :lol:
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Doplňující informace ke srazu 1.-3.8.2014

Příspěvekod Mirďa » 21 kvě 2014, 13:28

To jako že fakt nesmíme mít svůj soudek? Sice to na jednu stranu chápu že když tam má výčep, kvality však nevalné, tak nechce aby se tam točilo svoje, ale zas tak extra podnik to není. Inu ač točené je točené, mě lahváč nevadí....

Já pánovi sice ještě neovlal, páč opravdu nevím jak to se mnou bude, ale jestli to je takový "trotl" jak ze zdejších příspěvků dedukuju, tak bych se na něj normálně vybodl...

Upřímně ale, ten zajíc mě teda oslovil mnohem více a jakožto srazu by tomu dodal opět jinou atmosféru. Nic méně jde hlavně oto se potkat s fajn lidma, místo už je jedno...
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

PředchozíDalší

Zpět na Srazy členů fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron

x