Sraz Luhačovice 2017!!!

Sejděme se a vidětme se.

Sraz Luhačovice 2017!!!

Příspěvekod Mánek » 04 říj 2016, 10:35

Informace ke srazu 2017
Možná se vám to zdá brzy, ale je potřeba se dívat hóodně dopředu, než bude všechno obsazené. Ale zase máte spoustu času si uspořádat svoje priority a zajistit si volný víkend.

Pro příští sraz je zajištěn termín 30.6. – 2.7.2017 v penzionu AGAPE v Luhačovicích, který se pro naši potřebu plně osvědčil. Objednávky ubytování prosím individuálně, do mejlu jako předmět uveďte „Labužníci“, pokud budete objednávat telefonicky, tak to uveďte při objednávce, aby se poznalo, že patříme k sobě. bbb

Odkaz na penzion:
http://www.penzionyluhacovice.cz/agape/pokoje-penzion-agape-v-laznich-luhacovice

Pokoj č. 3 je již objednaný pro mě a Věrku, takže jej můžete s úspěchem vynechat z nabídky! :AD BB
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Sraz Luhačovice 2017!!!

Příspěvekod drobek » 05 říj 2016, 10:48

Už jsem jim napsal naši rezervaci a bleskově přišla odpověď, že mám zavolat přímo penzion, +420 603 194 233. I učinil jsem žádané a byl nám přislíben pokoj číslo 2, takže budem sousedé, milý Mánku a Věrko. No a hlavně v přízemí u centra všeho dění. banan;
Nevím co se Soně nelíbilo, nám nepřipadlo málo místa k sezení. Snad jen, že jsme neseděli všichni pohromadě ale dvě diskusní skupiny které se přelévaly dovnitř a ven. Jářku no a co ???
Hlavně že se sejdem a za naši skupinu Málků děkuji soudruhu Mánkovi za exekutivní rozhodnutí, protože takhle nám nehrozí spousty návrhů jako loni. BB
Chápu, že jsou lidé, kteří díky své dobrodružné povaze chtějí jet pokaždé jinam a chápu, že jsou lidé kteří po roce klidně pojedou na místo kde už někdy předtím byli. Patříme k těm druhým.
Teď ještě dát vědět Elišce a jejímu rodu, Vrankovým, nevím kam chodí a kam ne.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Sraz Luhačovice 2017!!!

Příspěvekod Mánek » 05 říj 2016, 13:37

O Vrankovy se neboj, esli si si všim, tak posílám všem ještě mejla. Oni nechodí nikam, tak je to těžké. :)
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Sraz Luhačovice 2017!!!

Příspěvekod drobek » 05 říj 2016, 13:44

Nevšim, ale nevadí, já už jinej nebudu a druhý se starat nepřestanu. ddd
Tak zbývá ještě Joži, ale on sem chodí a jestli se ještě neozval je to jen tím, že je někde pracovitej. CC
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Sraz Luhačovice 2017!!!

Příspěvekod Mánek » 05 říj 2016, 19:41

I on dostal svého mejla, i ty ho někde máš. :AD BB
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Další

Zpět na Srazy členů fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron

x