Sraz 2019 - Mánkův memoriál

Sejděme se a vidětme se.

Sraz 2019 - Mánkův memoriál

Příspěvekod drobek » 26 kvě 2019, 10:24

Přátelé, Labužníci a ostatní
nastal velkej problém, který se týká srazu v Kovači v motorestu Charlie. V náš termín toho 28.6. tam totiž proběhne čištění kanalizace a vody a proto bude motorest uzavřen a tím pádem, tam nemůže být náš sraz. Volal mi to i Milošovi před chvílí Charlie. Protože o týden dřív spousta účastníků zájezdu nemůže, tak jsem pověřena majitelem i Milošem se zeptat, jestli souhlasíte s přesunutím na ten týden po, takže to vychází na 5.-7.7. Jsou to dny volna a můžeme klidně přijet i 4, ale Charlie by to potřeboval vědět a mám mu nahlásit počty. Jinak se pokusím zajistit ubytování tak, jak jste ho měli objednaný před tím ju? Jen mi napište kdo teda může přijet a kdy a komu ten termín nevyhovuje, taky ať se ozve a prosím co nejdřív, zítra už bylo pozdě :D
Potud od Pekařky, pokračuju já.

Níž je momentální seznam účastníků zájezdu, všimněte si prosím, zda by vám toto společenství vyhovovalo, nerad bych aby se stalo to co loni. Politické názory na cokoli a kohokoli nechte prosím doma, není to schůze ale setkání přátel a hlavně, vzpomínka na nezapomenutelného Mánka.
Miloš to nazval Mánkův memoriál, já s tím ze všech sil souhlasím.
Kdo přijede
pernikářka + 1 4.7
Anežka S. + 1 5.7
Wydra + Drobek 4.7.
Soňa + Umberto 3.7
Blanka Denková 3.7
GMP 4.7.
Pepa + 1 5.7. (Joži)
Klárka a Petr + 2 + Verka Paličková (asi) 4.7.
Marie Tomšů + 1
Anežka Nulíčková se rozmýšlí a doufám rozmyslí, chyběla by tam
Iva Zikmundová snad přijede na otočku
Libuše Siváková taky na otočku

Omlouvají se:
Jirka a Eliška Vrankovi
Helena Pekárková s chotěm
Iva Trhoňová s Milošem

Pokud se budete někdo chtít přidat, zde je link na motel Charlie, https://www.motelcharlie.cz/cs rezervaci udělejte tam, nebo pošlete pernikářce Daně, pernikarka@atlas.cz.

K ubytování: v chatách je lednička, mikrovnka a rychlovarná konvice, nádobí nikoli. Takže, abyste měli z čeho jíst a pít, a taky čím, nádobí a nářadí prosím sebou.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Zpět na Srazy členů fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron

x