Uzený losos z Aljašky

O uzeni či sušení masa, ryb, klobásek, sýra a všeho ostatního.

Re: Uzený losos z Aljašky

Příspěvekod Stan » 02 říj 2012, 17:51

Mám bohužel podobnou zkušenost.
Jistě, taky jsem trefil na mraženou rybu, která nebyla OK. Zejména takové to rozmražení a znovu zmražení, což je klasický obchodnický "bordel". Ale už jsem si přinesl chlazeného lososa, který jel, po rozbalení doma, přímo do koše! A o chlazených kuřetech ani nemluvě. A jelikož to mám do města cca 20 km, nechal jsem to plavat bez reklamace.
Radši kupuju mražené ryby a jemně je rozmražuju.
Jo, a hlavně, pstruhy kupuju v nás v rybářství Skalní mlýn. Mají tam sádky přímo na řece Punkvě! A ty pak grilujeme na Štědrý den k obědu pro celou ulici! :AC
Omlouvám se za OT. Nechal jsem se unést! :oops:
BTW: zajímá mě v té marinádě zejména ta sójová omáčka. Není to pak moc "východní"?
Stan
 

Re: Uzený losos z Aljašky

Příspěvekod drobek » 02 říj 2012, 19:15

Není, ona je tam hlavně pro slanost. Ostatně kolik steakových a barbecuových omáček obsahuje sojovku. Když se to nepřežene, samozřejmě. Tohle mám vyzkoušeno, na mou duši. Jen teď zrovna má drahá zas dietuje a pro koho já chudák mám vařit? Pro mně samotného mně to nebaví.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Předchozí

Zpět na Připraveno v udírně, sušičce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron

x