Tenderizer

Vše co nám ulehčuje naši práci.

Tenderizer

Příspěvekod parles » 05 čer 2012, 11:00

Zajímá mě váš názor na použití tenderizeru pro úpravu masa na gril. Já si myslím, že je to dobrá věc. Já tedy mám jen takovou levnou českou napodobeninu, která má jen 12 nožů o délce cca 2 cm. ale nedávno jsem v Makru viděl profi tenderizer, který má asi 48 nožů, nejméně 5 cm dlouhých a vypadá bytelně. Tak nevím, koupit, nekoupit? Napište! :?
To nejlepší teprve přijde!
Uživatelský avatar
parles
Grillmeister
 
Příspěvky: 195
Registrován: 05 lis 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: Tenderizer

Příspěvekod drobek » 05 čer 2012, 15:00

Sám ho nepoužívám, ovšem je fakt, že naše steakové maso je z krav (a býků) chovaných jen na maso, strávili (y) život na pastvě. Maso je křehké, tedy netuhé a tenderizeru netřeba, přesto ne něj lidé kteří ho zkusili přísahají.
Pamatuju doby kdy hovězí na pultě pro běžné spotřebitele bylo z krav takřka stoletých, které už přestaly dojit. To maso bylo tuhé na cokoli. Dnes, pokud vím, je v Česku k mání maso jiné, křehčí, ale přesto nedokonalé a tenderizer bych doporučil.
No a pokud se plácneš přes kapsu a budou to mít, tak si na dobrý steak kup argentinské maso. Je správně uleželé = křehké, ono to taky trvá než docestuje, a to mu jen prospěje. Ovšem asi stojí víc, to je bohužel pravda.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Tenderizer

Příspěvekod Mirďa » 06 čer 2012, 21:09

Za mně rozhodně použij, plácneš li se přes kapsu a kopíš li argentinu, tak to samozřejmě potřebovat nebudeš, to má drobek pravdu, ale jinak jo. Já používám a výsledek je skvělý, používám i na jiná masa jako třeba krkovičku a fakt spokojenost nejen moje. nevím jestli Makro má kvalitní ale kdo hledá najde i jinde určitě kvalitní.
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Tenderizer

Příspěvekod Brutzel-Svejk » 06 čer 2012, 22:25

Ja osobne nechavam hovezi maso zrat az 4 tydny ve vakuu(nezamrazit), pak neni treba tenderizeru. Samozrejme jsem ve vyhode ,ze kupuji maso jiz predezrale.
Kdybych k tomu měl ještě sílu, nedělal bych vůbec nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Brutzel-Svejk
Bakalář
Bakalář
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 16 srp 2010, 19:25
Bydliště: Nemecko

Re: Tenderizer

Příspěvekod Mirďa » 22 čer 2012, 22:34

No to jo, předezrálé je předezrálé, ovšem pokud se k tomu jeden nedostane a třeba kus hovězího chce udělat z toho co místní krámy nabízí (což není nic moc), tak je tenderizér dobrý pomocník. Samozřejmě že na odleželé hovězí je to hřích používat, jednak to není třeba a tím bych maso fakt nechtěl kazit.
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín


Zpět na Příslušenství a nářadí ke grilům a udírnám

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron

x