Labyrinth

Vše co nám ulehčuje naši práci.

Re: Labyrinth

Příspěvekod Mirďa » 16 srp 2012, 16:03

Samozřejmě že červíček v hlavě hlodá, jak to udělat ať to mám na krámku, co si budeme povídat, o tom ať si to vyzkouším ani nemluvě. Dokonce jsem to už konzultoval s jedním šikovným zámečníkem-strojařem a něco už se rýsuje. Jen toho času na to tolik není, teda on nemá. Samozřejmě by bylo ideální mít jeden kus doma, jak na vyzkoušení, tak jako takovou předlohu. Spíše se zatím ubíráme směrem ze čtverce do kruhu. Inu uvidíme jak to půjde. Asi si jeden kus budu muset někde sehnat. Dal by se jeden kus koupit a poslat mi to zde do země zaslíbené, Josefe? ;) Případně technický nákres, s detailnější fotkou jaké tam použili síto na ty přepážky.

Věřím že pokud to 10 hodin kouřilo, tak ty ryby byly pěkně voňavé, to zas jo. Pokud je to v grilu pod víkem, tak to musí v pohodě fungovat, kouř se drží pod víkem. No jestli se mi zadaří a dá li bůh a moje peněženka (jedno v jakém pořadí), tak se vydám do Německa na veletr Spoga a možná to tam pořídím se spoustou dalších zajímavostí. Jen ten kus cesty co tam je z Ostravy do Kolína nad Rýnem. To asi na otočku nedám. Nic méněm zapracuji na tom kluci aby se labyrinth dostal zde na světlo světa!
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Předchozí

Zpět na Příslušenství a nářadí ke grilům a udírnám

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

x