Pollo alla contadina – kuře po selsku

a vše co k tomu patří a to jsou i přílohy

Re: Pollo alla contadina – kuře po selsku

Příspěvekod Dag » 26 lis 2010, 14:11

Fotím. Děkuji. Ráda bych se to naučila, ale nesmělo by to být moc složité, já se totiž stále i po těch letech počítače trochu bojím.Hlavně aby se nějak nevypnul, nezaseknul a podobně.
Teď jsem se rozhodla, že sepíši pro děti takové vzpomínky a ráda bych k nim přidala fotografie z alba mých rodičů. No už jsem přečetla dvě příručky a třetí mám připravenou u postele, ale ani z té nic nebude. Všechny začínají dotazem v kterém jazyce píši. Ale není to dotaz na rodný jazyk, je to dotaz na nějaký tajemný jazyk počítačový.
Uživatelský avatar
Dag
Grillmeister
 
Příspěvky: 299
Registrován: 06 lis 2010, 00:08
Bydliště: Praha 6

Re: Pollo alla contadina – kuře po selsku

Příspěvekod parles » 26 lis 2010, 14:24

Přes zimu se nejlepší rajská jablíčka dají vysypat z italské konzervy. Jsou zralá a oloupaná. Já je ostatně používám i v létě, protože ta kupovaná opravdu většinou nemají tu správnou chuť.Ale samozřejmě jen do vaření.
To nejlepší teprve přijde!
Uživatelský avatar
parles
Grillmeister
 
Příspěvky: 195
Registrován: 05 lis 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: Pollo alla contadina – kuře po selsku

Příspěvekod Dag » 26 lis 2010, 14:29

opravdu neumím.
Právě v tuto chvíli jsem hledala zprávu, kterou jsem napsala na Tvoji nabídku ohledně fotek. A něco jsem špatně zmáčkla a ta zpráva se neodeslala.
Já se totiž i po těch letech počítače malinko bojím. Mám strach, aby se nevypnul, nebo nějak nezaseknul a tak se raději nepouštím do žádných dobrodružství.
A při tom vkládat fotky bych se naučit moc chtěla. Recept s obrázkem je přece jenom lepší.A taky vzbuzuje apetit.Někdy mně takový obrázek přinutí všeho nechat a jít to zkusit uvařit.
A potom, začala jsem psát pro děti takové vzpomínky a ráda bych je doplnila fotografiemi z rodinného alba. Už jsem si vypůjčila v knihovně dvě knížky na toto téma a jednu dokonce koupila, ale nepomohlo to. Vždycky se na začátku kapitoly o obrázkách a fotkách ptají v jakém jazyce píši. A nezajímá je můj rodný jazyk, ale nějaký tajemný počítačový, který nazývají různými ještě tajemnějšími zkratkami.
Teď pozorně zmáčknu tlačítko odeslat. Třeba se to povede.
Uživatelský avatar
Dag
Grillmeister
 
Příspěvky: 299
Registrován: 06 lis 2010, 00:08
Bydliště: Praha 6

Re: Pollo alla contadina – kuře po selsku

Příspěvekod Dag » 26 lis 2010, 14:30

Udělala jsem zmatek. Obě zrpávy se odeslaly. Omlouvám se, příště budu pozornější a nebudu netrpělivá. Děkuji za pochopení.
Uživatelský avatar
Dag
Grillmeister
 
Příspěvky: 299
Registrován: 06 lis 2010, 00:08
Bydliště: Praha 6

Re: Pollo alla contadina – kuře po selsku

Příspěvekod drobek » 26 lis 2010, 23:13

My do vaření jiná než z konservy nepoužíváme. Nějaký čas jsem měl svůj truck a zeleninu vozil. Přepravuje se nezralá, aby to vydržela. Taková jde i na pult, jen ta barva se umělým dozráváním vylepší. V létě kupujem od zemědělců, no a v zimě, co zbývá. :oops:
Stejné je to i se zeleninou, mrkev, hrášek, fazolky......Zmrazené jsou lepší, nevozí se daleko a mohou tedy sklízet lepší kvalitu. Je to ovšem smutný fakt dnešní doby. Jó, když my byli mladí, HP to byly hody!
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Předchozí

Zpět na Drůbeží maso

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron

x