Jak pohodlně oloupat brambory ve slupce.

Vaše zkušenosti z kuchyně, můžete zde předat začátečníkům, ale i pokročilým.

Re: Jak pohodlně oloupat brambory ve slupce.

Příspěvekod Dag » 30 lis 2010, 22:29

Nejprve jsem se bavila, ale pak jsem taktéž jako vrána zírala.Ale zkoušet to nebudu. Já loupám brambory ještě teplé a pak... já mám ráda brambory tak zvané moučné a těm by studená voda určitě nedělala dobře.
Uživatelský avatar
Dag
Grillmeister
 
Příspěvky: 299
Registrován: 06 lis 2010, 00:08
Bydliště: Praha 6

Re: Jak pohodlně oloupat brambory ve slupce.

Příspěvekod jaga » 30 lis 2010, 23:40

...tak vy jste byli za vrány, já za sysla, ale čučela jsem stejně :o ...mně navíc loupání brambor baví, protože při tom mlsám, dávám jich vařit aspoň o 5 víc a první slupnu jenom tak, zpola uvařený, osolený a s kusem másla, horký brambor a studené máslíčko, prostě lahůdka...a pak průběžně, další s cibulkou, jeden se špekem, než skončím jsem najedená a to tak, že výborně :D
Uživatelský avatar
jaga
Grillman
 
Příspěvky: 115
Registrován: 05 lis 2010, 17:55
Bydliště: Olomouc

Re: Jak pohodlně oloupat brambory ve slupce.

Příspěvekod Dag » 30 lis 2010, 23:45

Jago, dělám to stejněa stwejně mně to chutná a stejně se na to těším.
Uživatelský avatar
Dag
Grillmeister
 
Příspěvky: 299
Registrován: 06 lis 2010, 00:08
Bydliště: Praha 6

Re: Jak pohodlně oloupat brambory ve slupce.

Příspěvekod drobek » 01 pro 2010, 00:08

Já taký, vždycky o bramboru víc pro mně. Tady jsou tyhle brambory převeliké, jedna na osobu .Už se těším až budu dělat na Vánoce salát, my ho rádi z moučných, když se zamíchá je to hmota vcelku. Maminka vždycky říkala, že z těch lojových, salátových, je to jako z kostelních svíček. Má Anička má štěstí, má ho ráda taky tak.
Vyzkoušeno, studená voda jim neublíží, ale nenechávám úplně vychladnout, jen tak, abych je udržel bez řevu. :lol:
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Jak pohodlně oloupat brambory ve slupce.

Příspěvekod Pajaska » 01 pro 2010, 01:12

Jo, je to možné,takto se dělá červená řepa.Uvařit a hned schladit.Jde to úplně samo.Takže s brambory by to jít mohlo také.
Pajaska
 

Předchozí

Zpět na Rady do kuchyně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron

x