Perníkovka.

Re: Perníkovka.

Příspěvekod zlomax » 20 dub 2011, 04:13

Jelikož jsem se dlouho neozval, jsou tu pro Vás nové informace o stavu naší chatrče. Jelikož nechci toto forum zatěžovat fotkama najdete je zde: http://zlomax.rajce.idnes.cz/Nova_kuchyn/
Uživatelský avatar
zlomax
Kuchař
 
Příspěvky: 70
Registrován: 05 lis 2010, 10:00
Bydliště: Chrastava, Mostní ul, Turecko

Re: Perníkovka.

Příspěvekod zlomax » 20 dub 2011, 04:30

Ještě jsem zapoměl na jednu důležitou věc. Znovu musím poděkovat všem!! A vím o čem mluvím. Tento týden nám s Lenkou přišel dopis z Adry a ani jeden z nás nechápal. Bylo v něm vyrozumění, že od Adry nedostaneme žádné peníze. Né, že bych po nich tolik toužil, ale jde o princip. On ten dopis totiž dostala celá naše ulice včetně těch dvou zbouraných baráků. Podle Adry na finanční pomoc nemáme nárok nikdo. Tak kam k čertu miznou ty peníze co tam lidi posílaj?
Takže Mánku díky za zveřejnění mého konta a všem lidičkám za každičkou korunku na něm. Moc a moc díky!!!
Uživatelský avatar
zlomax
Kuchař
 
Příspěvky: 70
Registrován: 05 lis 2010, 10:00
Bydliště: Chrastava, Mostní ul, Turecko

Re: Perníkovka.

Příspěvekod Mánek » 20 dub 2011, 05:31

Maxíku, není zač a už toho nech, nebo se budeme všichni červenat! :D

Ale můžu říct, že jsi to vzal za správný konec - tím myslím tu kuchyni. Kdyby ten blbý kvartýr (který nám m'sjé Bakala odmítá prodat) byl můj, tak bych měl linku zrovna tak vyzděnou, jako to děláte vy. :)

No a k té Adře jen tolik:
Když se napíše, že ty prachy šly do Afriky na černoušky, tak se toho nikdo nedopočítá a víc se toho může rozkrást, víš?
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Perníkovka.

Příspěvekod zlomax » 20 dub 2011, 07:45

Mánečku máš ve všem pravdu. Jen tak mimochodem jsem včera dostal email a to co bylo v něm je zde: http://zlomax.rajce.idnes.cz/Fotky_povodni_2010/
Uživatelský avatar
zlomax
Kuchař
 
Příspěvky: 70
Registrován: 05 lis 2010, 10:00
Bydliště: Chrastava, Mostní ul, Turecko

Re: Perníkovka.

Příspěvekod bocianka » 20 dub 2011, 21:36

Zlomaxi, vymyslel jsi to báječně.

Mánečku, nemůžeš chtít na "chudáčkovi"Bakalovi, aby Ti dal to, co Ti a všem ostatním u Vás, náleží. Vždyť on to dostal omylem a to se přece nevrací. On o to vůbec nestojí, ale je to majeteček a toho se nezbavujeme. Kdo má hodně, má stále málo. My co nic nemáme, o nic nepřijdeme. Ale že mě ten binec tady štve, to ztedy ano.

Pánové, promiňte, dala jsem se unést, moc se omlouvám.
Mějte se krásně a Ty Maxíku buduj, jde Ti to náramně.
bocianka
Grillman
 
Příspěvky: 132
Registrován: 05 lis 2010, 19:16
Bydliště: Kolín

PředchozíDalší

Zpět na Co se kde nevejde

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron

x