HUSA

Toto fórum je časově omezeno. Po třech dnech příspěvek mizí.

HUSA

Příspěvekod Brutzel-Svejk » 11 lis 2011, 14:15

Tak mi při nákupu skočila husička do vozíku a říká, upec mě. Proč ne. Pozveme pár přátel a bude husička z červeným zelím a knedlíkem. I když MARTIN už byl. HP HP


husa.jpg
Kdybych k tomu měl ještě sílu, nedělal bych vůbec nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Brutzel-Svejk
Bakalář
Bakalář
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 16 srp 2010, 19:25
Bydliště: Nemecko

Re: HUSA

Příspěvekod drobek » 11 lis 2011, 15:11

To přece nevadí, ber to jako tréning na toho příštího :lol:
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: HUSA

Příspěvekod Stan » 11 lis 2011, 20:52

Tak to mi teda, chlapi, čtete myšlenky. Letos jsem se poprvé nechal umluvit na husu. Zatímco kachen jsem upekl mnoho, včetně asijských úprav, tady jsem totální zelenáč. Ale, že je to tedy výzva!! :D
Stan
 

Re: HUSA

Příspěvekod Roomanka » 11 lis 2011, 21:11

Já tedy pánové, nechci dělat chutě, ale po zahradě se mi už přes půl roku prohání devět hus, zítra bude zabita první a odprodána známému. Počítám, že čisté váhy má mezi pěti až šesty kilogramy. Vykrmená obilím a hlavně pastvou. Je to výtečné maso, nádherný zážitek. Dosud nám soused přicházel zabíjet - sekal hlavy. Teď chci, aby husu klasicky zařízl, abychom získali krev. Nikdy jsem ji neochutnala, tak jsem moc zvědavá...:-)
Uživatelský avatar
Roomanka
Učedník
 
Příspěvky: 11
Registrován: 06 lis 2010, 22:43
Bydliště: Chrudim

Re: HUSA

Příspěvekod Stan » 11 lis 2011, 21:35

Propána, Roomanko, nedělej chutě!! Já tu svou koupil sprostě v marketu! Ale ukázat si, to by se mi líbilo. :D
Krev, nic pro nás, nicméně ten zbytek bych si dal!! Už ten šoulet, třeba...........hmm.
Stan
 

Další

Zpět na Co nám dnes/zitra ta plotna připravuje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron

x