Test k posouzeni / Scallops se syrovou omackou a spenatem

Re: Test k posouzeni / Scallops se syrovou omackou a spenete

Příspěvekod drobek » 19 srp 2013, 16:02

No ono je to problém, totiž ty barvy. Oni PHPBB mají jen tenhle výběr, modrou a ty dětské čmáraniny. Protože to vzniklo co nejlevněji = zadarmo, musel Joži použít co bylo jako otevřené a volně k použití. Na posledním setkání byla o případné změně řeč, ale nevím jak daleko došlo jednání mezi Jožim a Wydrou, která nabídla svého programátora, ale to je placené a protože nás neživí reklamy a vybírat se všem příčí, nevím nevím jak to dopadne.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Test k posouzeni / Scallops se syrovou omackou a spenete

Příspěvekod parles » 19 srp 2013, 16:46

Nojo, tak to je něco jiného, to jsem nevěděl! Tak to beru zpět a přizpůsobím se.
To nejlepší teprve přijde!
Uživatelský avatar
parles
Grillmeister
 
Příspěvky: 195
Registrován: 05 lis 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Re: Test k posouzeni / Scallops se syrovou omackou a spenete

Příspěvekod drobek » 20 srp 2013, 07:40

Neomlouvej se, otázka zněla jaký má kdo názor a ty jsi ho svobodně projevil. U nás se nemusí jen chválit jako v Labužníku ddd
Ono se mi to taky nelíbí, jak už jsem jednou napsal. Otázka stále zní - co s tím? ???
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Test k posouzeni / Scallops se syrovou omackou a spenete

Příspěvekod Mirďa » 20 srp 2013, 11:18

No to je správná otázka co s tím? Pravda s Wydrou se na srazu něco řešilo, ale jestli se pohlo dále, to už nevím, zřejmě bude vědět Švejk.

V čera jsem se večer koukal na stávající fórum a tohle nové a stále se mi zdá že původní lahodí oku lépe. Nic méně jde i o funkčnost. Z mého pohledu by na starém chtělo udělat texty trošku větší (pár mých zákazníků na toto remcalo). A asi i by mohlo na jedné stránce být více příspěvků. Mám tím na mysli aby na stránce nebyly čtyří či pět příspěvků a pak je nutno se posunout na stranu dvě atd. atd.

Jinak je to pořád PHPBB takže technicky by to mělo být obdobné.

Asi bych položil otázku co se vlastně chce změnit? Dle toho se potom lépe bude volit strategie, kde to posunout v rámci technických mantinelů PHPBB.

Lidi napište co Vás na "starém" webu "štvalo" nebo co Vám tam chybí, aby byl trošku ucelený přehled potřeb návštěvníků a dle toho se mohlo někam směřovat. Je plýtvání časem a lidskými zdroji dělat něco bez vize a odezvy od návštěvníků.

Co se týče výše zmiňované finanční podpory rozvoje webu, tak za mě se rád na tomto budu podílet, nemyslím si že by to měl Švejk tahat vše ze svého, ale je to o diskusi a chce li se.
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Test k posouzeni / Scallops se syrovou omackou a spenete

Příspěvekod drobek » 20 srp 2013, 11:54

No a já se nabíd že přispěju taky, což o to.
Jak by to mělo vypadat? Mně osobně tohle vyhovuje, ale jsou lidi kteří se tam, nevím proč, nevyznají. Je pravda, že tu a tam je něco špatně čitelné, třeba chat na stránce těžko najde kdo o něm neví, zrovna tak funkce tisknout.
Wydra navrhovala podle starého Labužníka, to byla jednoduchost sama a bylo to taky něco volně použitelného, pokud mne stařecká paměť nešálí. Vzor je tady:http://web.archive.org/web/20050206045144/http://www.labuznik.com/main.php.
Jediné co mi vadí je, že když chci něco tisknout vychrlí se to na mně i s komentáři a že jich někdy je... Pomoc je, kopírovat si do myši jen co chci a vložit do text editoru. To vím já, ale je spousta lidí co to neví.
Dál byl plán rozšířit část nerilovacích receptů aby to nahradilo starého Labužníka. Ovšem to ví zas jen Švejk jak to s tím vypadá.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

PředchozíDalší

Zpět na Ryby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron

x