Logo nove stranky

Zde máte možnost uvést za určitých podmínek presentace svých firem.Podstatou je, že se zabýváte tematikou grilování, vaření, ale i chovatele dobytka s vlastnim prodejem jsou vitani. Presentace musí být schválené adminem.

Re: Logo nove stranky

Příspěvekod drobek » 03 bře 2015, 10:04

Souhlas s Mirďou, to druhé se mi líbí zatím nejvíc. Už není co dodat. Myslím, že to slovo recepty tam není nutné.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Logo nove stranky

Příspěvekod Mánek » 03 bře 2015, 14:04

Drobečku, tam není recepty, ale pro všechny! :)
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Logo nove stranky

Příspěvekod drobek » 03 bře 2015, 19:37

Mánku já vím, ale Mirďa to tam někde viděl a ještě německy.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Logo nove stranky

Příspěvekod Mirďa » 03 bře 2015, 21:38

Tak jsem se na další návrh koukl a líbí se mi to druhé, s tím písmem v barvách plamene. nic méně opět mám drobné připomínky.

1, pořád mému oku nelahodí ta mezera nad a pod polem s nápisem, než začínají příčky roštu. Je větší než mezery mezi příčkami roštu. Ty příčky bych prostě rozdělil symetricky, aby mezery mezi němi byly prostě stejné. Případně podklad pod nápisem trošku zvětšil na výšku, a bylo by místo pro diakritiku ve slově Grilování. Vůbec by nevadilo, pokud by byly 4 příčky na roštu místo tří.

2, rukojeti nářadí bych udělal světlější. Je to dřevěná rukojeť, tak by mohla trošku být líp vidět. To se týká i madel před a za nápisem. Ať je rošt a zbytek nářadí klidně černý.

3, Dovětek, který je psaný bílou barvou na slově Barbecue ("pro všechny"), ten bych z tohoto místo dal pryč (zbytečně znepřehledňuje samtný nápis) a dovolil bych si ho přesunout místo nápisu recepty, který je teď vespod roštu mezi rukojetěmi. Na tomto místě bych právě napsal "Fórum pro všechny", nebo lépe "BBQ Fórum".
Dle mého se dost zapomíná na to že jde o fórum, tedy pokec atd. Tudíž by to mělo být takto prezentováno. Samotný název Grilování a barbecue moc lidem neřekne. Ovšem když e řekne "Grilování a barbecue, fórum pro všechny", nebo ještě lépe "Grilování a barbecue - BBQ fórum", tak je hned patrné že jde o pokec se stejně postiženými lidmi, jenž jsou závislí na grilování. Tak to vidím já a ne málo zákazníků o kterých jsem se zmiňoval dříve. Je potřeba propagovat fórum - pokec, nemá li z toho býti obdoba blogu, kdy to k tomuto asi nyní má trošku blíže, bohužel.

4, A když bych si chtěl moc vymýšlet, tak bych špičky vidličky trochu protáhl a na tu vidličku bych napíchl špekáček, který by se nad těmi plameny nad roštem krásně opékal. Ničemu by to nevadilo a krásně evokovalo grilování (kus masa by už byl asi velký). To by prostorově vyvážilo vetší plochu obracečky vpravo. Ovšem to už je můj takový výmysl, ale možná se najde podpora. :lol:

Jinak k tomu nemám nic víc, i když koukám že zase slohová práce z toho.... No ale názor je třeba sdělit...

Takže???
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Logo nove stranky

Příspěvekod Michael » 04 bře 2015, 23:38

1. vidim a udelam
2. zmenim a ukazu (carky a hacky budou, prvni se to musi libit)
3.treba to BBQ Forum pro vsechny ale to rozhoduji jak se to pise jen 2 Lidi...... ale udelam a ukazu. toto Forum je na druhem miste v Google ja bych to moc nemenil .
4 to je dobry napad.....dik
Sorry cesky umím špatně.

1. wird geändert habs gesehen
2. Farben werden angepast (alle Haken und Punkte kommen noch) Diese Schriftart gibt es nicht auch Tschechisch daher alle Sonderzeichen muss ich erstellen.
3 gute Idee ich erstelle es BBQ Forum pro vsechny aber Namensänderungen enscheiden nur 2 Leute, klingt trozdem Echt klasse. Am Namen der HP würde ich nichts ändern da man euch auf dem 2ten Platz in Google zu finden. Nur die Meta auf der neuen anpassen damit man euch schon bei eingaben BBQ findet.

4. sehr gute Idee werde es umsetzen
Uživatelský avatar
Michael
Brutzel-Junior
Brutzel-Junior
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2010, 18:39

PředchozíDalší

Zpět na Reklama

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron

x