Logo nove stranky

Zde máte možnost uvést za určitých podmínek presentace svých firem.Podstatou je, že se zabýváte tematikou grilování, vaření, ale i chovatele dobytka s vlastnim prodejem jsou vitani. Presentace musí být schválené adminem.

Re: Logo nove stranky

Příspěvekod drobek » 05 bře 2015, 08:19

Ke všem připomínkám ke změně názvu, třeba i jen částečnému bych chtěl připomenout, že je to zaregistrováno pod tímhle jménem a změnit jméno domény není jen tak. Už i proto, že pod tímhle jménem si to pamatují hledače jako je Google, Yahoo a další.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Logo nove stranky

Příspěvekod Mirďa » 05 bře 2015, 09:38

Drobku změnu názvu jako takovou jsem na mysli neměl. Grilování a Barbecue klidně zůstat může, doménu k vuli toho měnit, nebo dělat novou atd, nebudeme. Samozřejmě by to byly další výdaje. Technicky to problém není, jen by se to přesměrovalo ze staré domény na novou, toť vše, ale to nemám celkem nyní opodstatnění´dělat.

Mně jde primárně o to, že když na tu stránku někdo nový příjde (nebo budu prezentovat nové logo ja na Světě grilů), tak by tam mělo být, dle mého názoru, dost výrazně napsáno že je to FÓRUM tedy pokec. Proto jsem navrhoval aspoň dát do loga dolů mezi rukojeti nářadí místo slov RECEPTY nebo "pro všechny" výstižné "BBQ Fórum". Stále GaB chápu především jako fórum, kde by si lidi měli pokecat o grilování atd. s tím že se podělí o recepty a diskutují o nich. Pokud to mám chápat jinak či záměr je jiný, tak to mi kluci řekněte, protože mi občas sem tam dost často něco nedochází :lol:

Teď jsem se cvičně byl mrknout jak vlastně a o čem je labuznik.cz což dle mého fórum není. A asi mi až teď došlo že GaB byl vlastně založen na stejném principu. Tudíž že úplně klasické fórum to není. No ale i tak, dát do loga "BBQ Frum" by dost prezentaci pomohlo ;)
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Logo nove stranky

Příspěvekod drobek » 05 bře 2015, 11:12

Mirďo tak to jo, to jsem tě nepochopil já. Já bych strašně chtěl, aby krom fóra veřejně přístupného tam bylo ještě jedno pro registrované a převést tam celou naši skupinu z FB. Je to tam zavirované. Ovšem myslím opravdu uzamčené fórum jen pro členy, nemusí celý svět vědět o čem drbem. Krom toho bychom dovedli další spoustu lidí sem a to je přeci to co chcem.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Logo nove stranky

Příspěvekod Michael » 05 bře 2015, 20:22

Jenom v logo by se napsalo BBQ Forum pro vsechny vice se by nemenilo a bez tebe drobek a svejk nic nebudu menit jen kdyz vy date ok.Ja vam pak ukazu ja by to vypadalo.
Uživatelský avatar
Michael
Brutzel-Junior
Brutzel-Junior
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2010, 18:39

Re: Logo nove stranky

Příspěvekod drobek » 06 bře 2015, 10:51

Dobře Michale, počkám. aaa
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

PředchozíDalší

Zpět na Reklama

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron

x