Nápověda nově příchozím

Re: Nápověda nově příchozím

Příspěvekod bocianka » 05 lis 2010, 19:34

Tak jsem taky tady. Jsem ráda, že tu vidím i jiné "staré a známé" Labužníky. Asi zatím budu trochu tápat, ale to se poddá.
bocianka
Grillman
 
Příspěvky: 132
Registrován: 05 lis 2010, 19:16
Bydliště: Kolín

Re: Nápověda nově příchozím

Příspěvekod bocianka » 05 lis 2010, 19:51

Mánku děkuji za krásné přivítání.
bocianka
Grillman
 
Příspěvky: 132
Registrován: 05 lis 2010, 19:16
Bydliště: Kolín

Re: Nápověda nově příchozím

Příspěvekod iva » 05 lis 2010, 19:54

Mánek píše:Na soukromou poštu se dá odpovídat tlačítkem "Send reply" nahoře na zprávou. Všude je nějaké tlačítko na odpověď, na založení nového fóra, či na jakoukoliv reakci. I když jsou některá popsána anglicky, po najetí myšidlem se objeví český překlad. Tolik můj malý výzkum, jak co funguje.

Nejsem si jista, jestli to tlačítko tam bylo v momentě, kdy jsem chtěla odpovědět. Nyní už mám možnost psát zprávy normálně (asi už jsem důvěryhodný člen :lol: - hlásilo mi to zprvu, že jsem zatím na fóru krátce) to tlačítko na odpověď funguje též.
Uživatelský avatar
iva
Grillman
 
Příspěvky: 137
Registrován: 05 lis 2010, 10:06
Bydliště: Oleška - Středočeský kraj

Re: Nápověda nově příchozím

Příspěvekod drobek » 05 lis 2010, 20:43

Ahojda, já drobek k tomu chci dodat. Vše se vyvíjí takřka před očima, sami se divíme. Dost se změnilo na Mánkův popud, inu, jeden (vlastně dva) nemůže pamatovat na všechno. Jsme opravdu vděčni za každou připomínku jak co zlepšit. Takže, vítejte mezi námi.
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Nápověda nově příchozím

Příspěvekod Jenofefa » 06 lis 2010, 08:29

Děkuji hostitelům, zdravím všechny přátele, kteří sem přišli přede mnou a přijdou po mně. Za sebe slibuji, že budu návštěva slušná a až se rozkoukám, tak snad i tvůrčí. Po skepsi a deziluzi minulých dnů se těším na přátelské prostředí.
Naposledy upravil Jenofefa dne 07 lis 2010, 17:21, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Jenofefa
Učedník
 
Příspěvky: 6
Registrován: 05 lis 2010, 09:48

PředchozíDalší

Zpět na Vzkazy tvůrcům této stránky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron

x