Perníkovka.

Perníkovka.

Příspěvekod zlomax » 06 lis 2010, 21:39

Vážení přátelé a hlavně ti co mne znají z Labu. Jelikož tam byl problém s deníčkem nedával jsem o sobě a chatrči nic vědět. Takže tady se to alespoň malinko pokusím dohnat. Tož co je nového? Asi to nejpodstatnější je to, že v chatrči žijeme už 14 dní trvale. Topí se a větrá se, ale vlkost po povodni ustupuje pomalu. Máme doporučení začít s omítkama až na jaře. A tak jsou zdi okopané a holé. Koupelna dostala novou vanu a pračku. Dnes se dovezla nová lednice, takže už nemáme jídlo jako za starých časů za oknem. A co ještě chcete vědět? Pište a vyptávejte se, velice rád odpovím na co chcete, jsem přece jen vaším velkým dlužníkem. Zcela určitě se pokusím něco nafotit a hodit to na http://zlomax.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
zlomax
Kuchař
 
Příspěvky: 70
Registrován: 05 lis 2010, 10:00
Bydliště: Chrastava, Mostní ul, Turecko

Re: Perníkovka.

Příspěvekod zlomax » 06 lis 2010, 21:49

P.S. ještě jsem zapoměl řict, že můj starý notebook byl v nemocnici prohlášen za neschopnou mrtvolu a tak se učím na novém HP. Proto se mnou mějte trochu strpení. Jo a zdravím všechny co tu jsou od Babi po Umbertici až po Mánka či Mrtvolu a ti co jsem nejmenoval mě ukamenují. Mám vyřídit pozdrav od Lenky všem.
Uživatelský avatar
zlomax
Kuchař
 
Příspěvky: 70
Registrován: 05 lis 2010, 10:00
Bydliště: Chrastava, Mostní ul, Turecko

Re: Perníkovka.

Příspěvekod Mánek » 07 lis 2010, 04:29

Děkujeme tobě i Lence za pozdrav i za "zprávy z Perníkovky", tedy pokud to mohu napsat i za ostatní. :)
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Perníkovka.

Příspěvekod zlomax » 07 lis 2010, 16:51

Uživatelský avatar
zlomax
Kuchař
 
Příspěvky: 70
Registrován: 05 lis 2010, 10:00
Bydliště: Chrastava, Mostní ul, Turecko

Re: Perníkovka.

Příspěvekod muso » 08 lis 2010, 15:47

Ahoj Maxi, takže je to vlastně úspěch, už jste doma. Hlavně hodně topit, at tam nemáš plísen, to je pak o zdraví. Jestli Vám někdo nakukal, že budete mít Chrastavu do půl roku v pořádku, tak dovol at se zasměju. Přijedte se podívat k nám, pořád se opravuje. Pořád je slyšet, nejsou peníze, na kraviny jsou o to nic. Takže vlastní pílí, jinak si nepomůžeš. My tě můžeme na dálku tak jedině povzbudit, držet palce
muso
 

Další

Zpět na Co se kde nevejde

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron

x