Milošova chaloupka pod Lysou horou.

Milošova chaloupka pod Lysou horou.

Příspěvekod bocianka » 08 lis 2010, 10:53

Zlomaxíku, co takhle zorganizovat pomoc pro Miloška. Už jsem o tom psala na Labu s Alis. Zatím jen soukromou poštou. Ona to téma nahodila na Mimo mísu (příroda si nevybírá). Zatím se k tématu nikdo, krom mě nevyjádřil. Já osobě i ona bychom přispěly. Ale já nemám zkušenosti s organizováním takové věci. Pokus se něco vymyslet. Jsi přece jenom mladší než já a tak Ti to jistě i lépe myslí. Máš i svoje trpké zkušenosti, tak se dokážeš lépe vcítit. A moc mi nenadávej... :mrgreen:
bocianka
Grillman
 
Příspěvky: 132
Registrován: 05 lis 2010, 19:16
Bydliště: Kolín

Re: Milošova chaloupka pod Lysou horou.

Příspěvekod Brutzel-Svejk » 08 lis 2010, 11:30

Ahoj bocianko, napis neco blizsiho o pomoci Milosovi (nick ve foru). A pridej par fotek a popis cim se mu pomoci da.
Kdybych k tomu měl ještě sílu, nedělal bych vůbec nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Brutzel-Svejk
Bakalář
Bakalář
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 16 srp 2010, 19:25
Bydliště: Nemecko

Re: Milošova chaloupka pod Lysou horou.

Příspěvekod Mánek » 08 lis 2010, 11:51

Čauky!

Dnes jsem s Milošem mluvil, podle jeho slov to zpočátku vypadalo hůř, než to doopravdy je. Jeden strom spadnul a minul, ale shodil druhý, který poškodil střechu u kadibudky a štrejchnul o roh chatky, takže poškodil střechu nad ložničkou. Prý se ani okno nevysklilo, dokud ho nevysklil Miloš sám. :D

Podle jeho slov to už má nafocené pro pojišťovnu, dnes tam veze fotky a nahlášení pojistné události, hradit bude pojišťovna. Opravené to má tak, aby mu tam neteklo a dnes jede zpět do Prahy. Takže bych to nijak nehrotil, nejde o to, že by neměl kde bydlet, jako tomu bylo v případě zlomaxe.
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Milošova chaloupka pod Lysou horou.

Příspěvekod Alis » 08 lis 2010, 13:52

Mánek má pravdu, pojištovna snad vyjde vstříc... Ano, nejde o bydlení, Miloš má kde složit hlavu, ale že by to bylo hodno mávnutí rukou, jako že je vše v poho, to bych si netroufla. Zaplať Pán Bůh, je to lepší, než to původně vypadalo, nicméně kdyby mě postihlo něco podobného, radostí do stropu bych taky neskákala. A trochu účasti si každý takhle "potrefený" zaslouží.
Bocianko, jsi zlatá a empatická.
Uživatelský avatar
Alis
Učedník
 
Příspěvky: 13
Registrován: 06 lis 2010, 09:46

Re: Milošova chaloupka pod Lysou horou.

Příspěvekod Mánek » 08 lis 2010, 14:14

Milošovi jsem četl, co jsem napsal, souhlasil s tím. Říkal, že od pojišťovny dostane na opravu dost. Neříkám, že to není smůla, také by mně to nenadchlo, ale o život nejde.
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Další

Zpět na Co se kde nevejde

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron

x