Bradley - automatická a poloautomatická udírna

Re: Bradley - automatická a poloautomatická udírna

Příspěvekod Rommel » 06 srp 2019, 13:36

Zdravím pánové,
prosím o Váš názor, uvažuju o Bradley 4 policové, ale otázkou, zda ji mohu použít na balkóně. Zda to nebude kouřit jak vzteklé a případně zda to nezanechá stopy na fasádě či stropu balkónu. (máme novou fasádu na bytovce) - pokud si budu jistý tím, že bude vše v klidu, tak jdu do Bradley nebo Borniak - ale pocitově podle doposud čtených recenzí mi vychází lépe Bradley.
Díky za názor
Uživatelský avatar
Rommel
Učedník
 
Příspěvky: 2
Registrován: 06 srp 2019, 13:18

Re: Bradley - automatická a poloautomatická udírna

Příspěvekod j3david » 06 srp 2019, 17:43

Kouřit to bude protože to je udírna. Jak Bradley tak Borniak. Nicméně by se nad ni dala snad vybudovat malá "digestoř" která by mohla kouř odvést kousek od fasády. Nicméně - pokud jde o balkon v nějaké bytovce ... no nevím, je asi třeba se domluvit se sousedama. Mi kouř z udírny voní, ale nemusí to tak vnímat každý. Pokud jde o rozhodnutí Bradley-Borniak, tak jednoznačně doporučuju Borniak. Mám zkušenost s oběma. Přečtěte si recenzi na Bradley tady na tomto foru.
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

Re: Bradley - automatická a poloautomatická udírna

Příspěvekod Rommel » 07 srp 2019, 10:18

Díky. Chápu, že to kouří, ale Bradley se vyjadřuje tak, že stačí dobře odvětraná místnost. Uvažoval jsem i o té home made digestoři nad tu udírnu. Nečekám ale, že to bude kouřit tak jako klasická udírna na dřevo. Co se týče bytovky, tak jsem na vesnici a bydlím v horním patře, kde mám lodžii a vedle ní nejsou sousední okna, takže když bych se ten kouř vyhnal trochu nad balkon tak budu úplně bez komplikací.
Jinak Vaše recenze jsem četl, ale příjde mi , že jste byl spokojen jak s Borniakem tak i Bradleym. Neřeším náklady na puky od Bradleyho - jde mi čistě jen o co nejlepší možné řešení byť bych musel kupovat puky. Po Bradleym pokukuju dlouho, s Borniakem jste mi spíše narušil mou harmonii v hlavě když jsem četl recenze :-)
díky moc
T.
Uživatelský avatar
Rommel
Učedník
 
Příspěvky: 2
Registrován: 06 srp 2019, 13:18

Re: Bradley - automatická a poloautomatická udírna

Příspěvekod j3david » 21 srp 2019, 12:56

Nyní po delší zkušenosti s Borniakem bych jednoznačně doporučil Borniak. Princip je stejný, nedá se říct že by kouřil více nebo méně. Ale provoz je levnější a hlavně - Bradley mne zklamal tím jak se mi po pěti letech doslova rozpadl. Borniak už nějaký ten rok taky mám, nějaké známky "rozkladu" nepozoruju, je udělaný opravdu festovně.
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

Předchozí

Zpět na Bradley

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron

x