Spolupráce s firmou Svět grilů z Ostravy

Zde máte možnost uvést za určitých podmínek presentace svých firem.Podstatou je, že se zabýváte tematikou grilování, vaření, ale i chovatele dobytka s vlastnim prodejem jsou vitani. Presentace musí být schválené adminem.

Spolupráce s firmou Svět grilů z Ostravy

Příspěvekod Brutzel-Svejk » 13 črc 2012, 09:33

Na vědomost se dává.
Navázali jsme spolupráci s firmou Svět grilů z Ostravy, která se zabývá prodejem grilu, nářadí a různých doplňků týkajících se našeho hobby. Majitelem je náš nový člen Mirďa, jehož jsem osobně navštívil a na kterého se můžete v případě potřeby z důvěrou obrátit. A to na internetové stránce www.svetgrilu.cz nebo přímo v jeho
kamenném obchodě. HP




svetgrilu_klein.jpg
svetgrilu_klein.jpg (3.85 KiB) Zobrazeno 28839 krát
Kdybych k tomu měl ještě sílu, nedělal bych vůbec nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Brutzel-Svejk
Bakalář
Bakalář
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 16 srp 2010, 19:25
Bydliště: Nemecko

Re: Spolupráce

Příspěvekod Stan » 13 črc 2012, 09:39

Vypadá to skvěle! Minulý týden jsem poprvé viděl mobilní udírnu a hele, je tam !
Díky. ;)
Stan
 

Re: Spolupráce s firmou Svět grilů z Ostravy

Příspěvekod Mirďa » 19 črc 2012, 20:38

A kromě udírny máme grily na uhlí, na plyn i elektrické. K tomu příslušenství, nářadí, koření, omáčky, dřevěné štěpky, literaturu a já neví co ještě. Snažíme se lidem nabídnout maximum co trh nabízí a grilování jim zpříjemní.

Srdečně všechny zveme a rádi poradíme.

Mirďa
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Spolupráce s firmou Svět grilů z Ostravy

Příspěvekod j3david » 22 črc 2012, 14:26

Mirďo, prosím....
Poštěstilo přijít trochu k penězům (ne nějak moc, ale potěší to) a chci tak trochu utrácet, dělat si radost a darovat si k narozeninám nějaké ty další "blbosti" k mému grilovacímu koníčku. Pokud tedy spolupráce, tak si říkám - ano to je ono a chci spoupracovat. Než ale rozpoutám objednávání a nakupování mám jeden technický dotaz který jsem přímo z tvých stránek v příslušné rubrice (napište nám) odeslal ... a nic. Čte to tam u vás někdo? Nebo to možná na těch stránkách nefunguje. V tom případě mi dej vědět tady nebo na můj e-mail(jaroslav.david@gsl.cz) a já to nějakou jinou cestou zopakuju.
Dík

Jarda
Wiking
Uživatelský avatar
j3david
Grillmeister
 
Příspěvky: 257
Registrován: 16 čer 2012, 09:28

Re: Spolupráce s firmou Svět grilů z Ostravy

Příspěvekod Mirďa » 22 črc 2012, 14:46

Ahoj,

samozřejmě že to u nás někdo čte a to konkrétně já. Pravdou je že mi nic od tebe nepřišlo, jinak bych určitě reagoval. Nechám u svého IT prověřit jestli je vše v pořádku, ale snad jo, protože mi z formuláře běžně chodí dotazy atd. Kdy jsi to prosím Tě posílal? Jinak mi to klidně můžeš prosím Tě poslat znovu zde nebo na info@svetgrilu.cz. Děkuji Ti za upozornění a budu se těšit.

Mirďa
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Další

Zpět na Reklama

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron

x